حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

صادرات 125 هزار تن کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

صادرات 125 هزار تن کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار

فرماندار بیله‌سوار از صادرات بالغ بر ۱۲۵ هزار تن کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار در شمال استان اردبیل طی هشت ماهه امسال به کشورهای همسایه خبر داد.

صادرات 125 هزار تن کالا از پایانه مرزی بیله‌سوار

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آرام حلیم در دیدار با نماینده وزارت امور خارجه در استان اردبیل و بازدید از پایانه و گمرک مرزی بیله سوار افزود: توان مرز و گمرک بیله سوار در بخش تجاری و ترانزیت بالا است و بی شک افزایش صادرات می تواند زمینه مناسبی را برای درآمدی موفق و پایدار نصیب کشور کند.

وی با اشاره به اهمیت پایانه مرزی و گمرک بین المللی بیله سوار به عنوان ظرفیت ویژه برای توسعه استان تصریح کرد: ارتقای کیفیت و سرعت خدمات به مسافران و اتباع دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان و برطرف کردن موانع و مشکلات حوزه مرزی بیله سوار ضروری است.

فرماندار بیله سوار با بیان اینکه مبادلات مرزی و کشاورزی مهمترین و اصلی ترین رکن اقتصاد بیله سوار محسوب می شود، گفت: لازم است که گمرک این شهرستان با هدف توسعه رونق اقتصادی منطقه بیش از پیش تقویت شود.

حلیم متذکر شد: در این راستا راه اندازی و احیای بازارچه مشترک مرزی بیله سوار منجر به ارتقای معیشت مرزنشینان ایران و جمهوری آذربایجان منتج می شود.