جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

صاحبان کسب و کارهای نوپا در اردبیل تسهیلات اضطراری دریافت می‌کنند - خبر

 

 

صاحبان کسب و کارهای نوپا در اردبیل تسهیلات اضطراری دریافت می‌کنند

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اردبیل گفت: صاحبان کسب و کارهای نوپا که در استان اردبیل دچار آسیب اقتصادی شده اند تسهیلات اضطراری دریافت می‌کنند.

صاحبان کسب و کارهای نوپا در اردبیل تسهیلات اضطراری دریافت می‌کنند

بهروز رزمی عنوان کرد: اداره کل ارتباطات و فناوری استان اردبیل در صدد است تا با طرحی با عنوان حمایت از کسب و کارهای نوپا و مرتبط را اجرا کند.

وی از ارائه تسهیلات اضطراری به صاحبان کسب و کارهای نوپا در استان اردبیل خبر داد و افزود: با توجه به اینکه برخی از کسب و کارهای نوپا در شرایط بحرانی کرونا دچار آسیب اقتصادی شدند صاحبان این نوع کسب و کارها در استان اردبیل تسهیلات اضطراری دریافت می‌کنند.

رزمی تصریح کرد: اشخاص حقوقی که ارائه خدمات و فروش آنها تحت تأثیر بیماری کرونا قرار گرفته است حتماً باید در یکی از حوزه‌های خدمات تحویل غذا، پلتفرم‌های ارائه خدمات در محل و خدمات فروش بلیط تور و گردشگری فعالیت کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری استان اردبیل بیان کرد: میزان تسهیلات اعطایی با توجه به حقوق کارکنان خواهد بود که باید تعداد نیروی انسانی مراکز مورد نظر نیز تا اتمام با پرداخت وام حفظ شود.

وی اظهار کرد: تمامی مراحل ثبت نام جهت دریافت این وام اضطراری حمایتی باید طبق شرایط اتخاذ شده در سامانه اینترنتی «ایران نوین» انجام شود.