جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

شیوه نامه مقابله با ویروس کرونا در اماکن گردشگری اردبیل ابلاغ می‌شود - خبر

 

 

شیوه نامه مقابله با ویروس کرونا در اماکن گردشگری اردبیل ابلاغ می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: شیوه نامه مقابله با ویروس کرونا در اماکن گردشگری استان اردبیل طی روز‌های آینده ابلاغ می‌شود.

شیوه نامه مقابله با ویروس کرونا در اماکن گردشگری اردبیل ابلاغ می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ظهر امروز در جلسه شورای معاونین اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: متاسفانه تست یک مورد از بیماران مشکوک ابتلا به ویروس کرونا مثبت اعلام شده است و به همین علت شیوه نامه جدیدی برای فعالیت مراکز گردشگری طی روز‌های آینده به فعالان این بخش در استان اردبیل ابلاغ خواهد شد.
 
او بیان کرد: طبق اعلام وزارت میراث فرهنگی پذیرش تور‌های گردشگری که به صورت دسته جمعی در حال سفر هستند در هتل‌ها و موزه‌های استان اردبیل ممنوع اعلام شده است.
 
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: همچنین در راستای پیشگیری از شیوع این ویروس در سطح استان فعالیت خانه مسافر‌ها در سطح استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
 
فلاحی با تاکید بر اهمیت رعایت مسایل بهداشتی در اماکن گردشگری اضافه کرد: خوشبختانه در این زمینه فعالان صنعت گردشگری در استان اردبیل نهایت همکاری را با شیوه نامه‌های وزارت بهداشت و وزارت میراث فرهنگی به عمل می‌آورند.