جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شکست کمتر از ۱۰ اصله درخت براثر بارش برف در اردبیل/خسارت جدی نبود - خبر

 

 

شکست کمتر از ۱۰ اصله درخت براثر بارش برف در اردبیل/خسارت جدی نبود

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل گفت: بر اثر بارش زودهنگام برف نسبتاً سنگین در اردبیل خسارات وارد شده به درختان چشمگیر نبوده و کمتر ۱۰ اصله درخت شکسته است.

شکست کمتر از ۱۰ اصله درخت براثر بارش برف در اردبیل/خسارت جدی نبود
بهرام شیخلووند با اشاره به بارش برف که از عصر روز جمعه هفته گذشته شروع شده است اظهار کرد: احساس مسئولیت شهروندان و دوستداران فضای سبز در اردبیل ستودنی است و این اطمینان را می‌دهیم که خسارت وارده شده به درختان نگران کننده نیست.
 
وی با بیان اینکه بارش برف در زمان اوایل هرس درختان انفاق افتاد، افزود: اگر بارش این برف از اوایل تا اواسط آبان اتفاق می‌افتاد خسارت جبران ناپذیری به درختان وارد می‌شود که به دلیل وجود برگ درختان است.
 
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل از آماده باش کامل اکیپ‌های این سازمان برای برف تکانی درختان خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از کارگران زحمتکش شهرداری در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری اردبیل برای محافظت از درختان در آماده باش هستند.
 
شیخلووند به هماهنگی اداره برق در زمان هرس درختان اشاره کرد و گفت: بدون حضور نیروهای اداره برق و نیز قطع برق منطقه نمی‌توان نسبت به هرس درختان اقدام کرد و این وظیفه ذاتی نیازمند همکاری و هماهنگی اداره برق است.
 
وی افزود: از اواخر آبان هرس درختان را شروع کردیم که در طول یک هفته همکاری مناسبی از سوی اداره برق را شاهد بودیم ولی متأسفانه به دلیل تعطیلی ۲ هفته‌ای این اداره به مشکل برخوردیم.