جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

شکست سنگین و تلخ شهرداری اردبیل - خبر

 

 

شکست سنگین و تلخ شهرداری اردبیل

تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته‌ی ششم مرحله نهایی لیگ دسته سوم کشور در مقابل تیم فرهنگ ایثار آستارا شکست بسیار سنگینی را تجربه کرد.

شکست سنگین و تلخ شهرداری اردبیل
هفته ششم مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور در سراسر کشور پیگیری شد که شهرداری اردبیل نماینده استان در استادیوم وحدت آستارا به مصاف فرهنگ ایثار آستارا رفت و در پایان این دیدار با نتیجه سنگین ۶ بر ۰ مقابل این تیم شکست خورد.
 
پیش از این پیش بینی می‌شد شهرداری اردبیل که پس از کش و قوس‌های فراوان، در روز‌های آخر و حتی پس از آغاز بازی‌ها راهی این مسابقات شده است در هفته‌های ابتدایی روزهای سختی را در پیش داشته باشد که با همین مسئله نیز مواجه شده است و این تیم حالا پس از شش هفته بدون کسب امتیاز و تجربه شکست‌های متعدد و تلخ در وضعیت بحرانی قرار گرفته است.
 
پس از پایان هفته ششم مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور شهرداری اردبیل با سه امتیاز از شش بازی خود در رتبه یازدهم جدول رده بندی گروه دو رقابت‌ها قرار دارد؛ این در حالی است که این سه امتیاز حاصل عدم حضور تیم مقاومت نوین تهران است که به‌زودی از جدول رقابت‌ها کنار گذاشته خواهد شد تا شهرداری این سه امتیاز بادآورده را نیز از دست دهد.
 
از هفته هفتم رقابت‌های مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری اردبیل ساعت ۱۴:۰۰ یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ در استادیوم دایی میزبان تیم دماوند آمل خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور ۳۰ تیم در ۳ گروه برگزار می‌شود که شهرداری اردبیل در گروه دوم رقابت‌ها با تیم‌های پاس گیلان، محتشم تبریز، مقاومت نوین تهران، پیشگامان فنون پارس تهران، عقاب تهران، شهید مولایی قراخیل، فرهنگ ایثار آستارا، دماوند آمل و ذوالفقار کاشان هم‌گروه است.