سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شورا تصمیمی بر واگذاری تیم شهرداری نگرفته است - خبر

 

 

شورا تصمیمی بر واگذاری تیم شهرداری نگرفته است

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: هیچ تصمیم قطعی و نهایی در واگذاری باشگاه شهرداری به بخش خصوصی گرفته نشده و تمام اظهارات در حد گمانه‌زنی است.

شورا تصمیمی بر واگذاری تیم شهرداری نگرفته است

ولی نعمتی صبح امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در سال جدید در اردبیل اظهار کرد: نباید دغدغه و نگرانی از بابت همراهی با تیم شهرداری وجود داشته باشد چرا که همچنان حمایت‌هایمان را با وجود همه کاستی‌ها و نارسایی‌های منابع اعتباری از تیم شهرداری انجام می‌دهیم و تا این لحظه نیز این حمایت‌ها به شکل واقعی و مستمر ادامه داشته است.

وی گفت: در سایه حمایت‌های شورا و شهرداری این تیم در لیگ دسته یک حضور دارد و امیدوار به بقای این تیم در لیگ آزادگان هستیم ولی در عین حال باید اعلام کنیم که باشگاه‌داری و تیمداری نیازمند یک مدیریت حرفه‌ای است که با وجود پیچیدگی کار باید در بهترین شرایط امکانات و فضا برای تیم شهرداری اردبیل مهیا شود.

سخنگوی شورای شهر اردبیل تصریح کرد: سال گذشته بیش از 4 میلیارد و 700 میلیون تومان برای تیم شهرداری اردبیل اعتبار اختصاص دادیم ولی باید به این اصل بیندیشیم که بخش عمده‌ای از این منابع صرف مدیریت فوتبال شده و در سایر بخش‌های فرهنگی ورزشی به ویژه توسعه ورزش عمومی و همگانی همچنان لنگ می‌زنیم.

نعمتی خطاب به برخی از افرادی که غیر واقع‌بینانه در مورد حمایت شورا و شهرداری قضاوت کرده و مسائلی را مطرح می‌کنند افزود: به صراحت اعلام می‌کنم که در حد وسع و توان و حتی بیشتر از سایر بخش‌ها منابع اعتباری به فوتبال اختصاص دادیم ولی قطعا همچون سایر افراد جامعه با باخت‌های این تیم ناراحت شده و با بردهایش خوشحال می‌شویم.

وی بیان کرد: در بودجه سال 95 نیز تا پایان لیگ آزادگان برای این تیم 500 میلیون تومان اعتبار دو ماهه در نظر گرفتیم تا در ماه‌های آینده بتوانیم تصمیم‌گیری درست‌تری را در روند مدیریتی تیم شهرداری انجام دهیم.

نعمتی ادامه داد: هیچ تصمیم قطعی و نهایی در واگذاری باشگاه شهرداری به بخش خصوصی گرفته نشده و تمام اظهارات در حد گمانه‌زنی است.

تشکیل جلسه ویژه برای ادامه مدیریت فوتبال شهرداری اردبیل

سخنگوی شورای شهر اردبیل در ادامه سخنان خود یادآور شد: همان طوری که مردم از ما انتظار همراهی این تیم را دارند ما نیز از سایر مسئولان انتظار همراهی را داریم هر چند که تاکنون هیأت فوتبال استان و ورزش و جوانان کمک‌کار ما بوده‌اند.

نعمتی اظهار کرد: قطعا جذب اسپانسر و حامی مالی برای تیم شهرداری اردبیل در حل بسیاری از مشکلات راهگشا خواهد بود و در سال جدید در این زمینه تصمیم‌گیری درست و منطقی را انجام خواهیم داد.

وی از برگزاری یک جلسه ویژه در شورا با هدف بررسی وضعیت تیم فوتبال شهرداری اردبیل یادآور شد: نظر کلی شورا بر این است تا تیم فوتبال شهرداری به صورت اصولی و حرفه‌ای مدیریت شده و به کار خود ادامه دهد تا در سایه مدیریت صحیح نتیجه‌گیری‌ها نیز منطقی باشد.

برد و باخت تیم شهرداری در تصمیمات ما تاثیرگذار نبوده است

سخنگوی شورای شهر اردبیل برد و باخت را در فوتبال یک امر طبیعی بیان کرد و گفت: نباید با بالا یا پایین شدن رده تیم شهرداری در جدول بخواهیم در مورد این تیم تصمیم‌گیری کنیم که قطعا تصمیمات ما نیز بر همین مبنا نبوده است.

نعمتی بیان کرد: برد و باخت این تیم در تصمیمات شهرداری تاثیرگذار نبوده و هیچ وقت دنبال تصمیم‌گیری بعد از برد یا باخت این تیم نبودیم بلکه به دنبال نظرخواهی و استفاده از نظرات کارشناسی بودیم تا با استفاده از تجارب آنها تیم شهرداری را شایسته و مناسب مدیریت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: در جلسه ویژه‌ای که با حضور کارشناسان و متخصصان در شورا انجام خواهیم داد تلاش جدی را به انجام می‌رسانیم تا درست و منطقی برای فوتبال شهرداری تصمیم‌گیری کرده تا این تیم عاقبت به خیر شود.