رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس - خبر

 

 

شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

امسال برای تکمیل ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اردبیل,یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبارهزینه می شود.

شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس که پیش از ظهر امروز در استانداری اردبیل برگزار شد, سرپرست استانداری اردبیل حفظ ونشر ارزش های دفاع مقدس را حفظ و نشر ارزش های عاشورا و کربلا دانست و افزود: ما در 8 سال دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی ایستادیم و با عزت وافتخار حتی یک وجب از خاک کشور را به دشمن ندادیم و این افتخاری است که باید همیشه به آن ببالیم.
عباسی, برلزوم تکمیل ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در اردبیل تاکید کردو گفت: این مجموعه  باید دارای معماری ویژه وشایسته و چیدمانی کامل باشد.
وی گفت: علی رغم وجود مشکلات در تخصیص بودجه های عمرانی در استان از محل سرجمع اعتبارات عمرانی امسال یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای تکمیل این مجموعه اختصاص داده شده و دستگاههای دولتی استان اجازه دارند از محل 2 در صد اعتبارات فرهنگی به ساخت این مجموعه ارزشمند کمک کنند.
در این جلسه  واحد ,مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان هم با اشاره به پیشرفت 35 درصدی پروژه مرکزفرهنگی دفاع مقدس استان گفت: این مجموعه بیش از 4و نیم هکتار وسعت و سازه  آن  6هزار و 250 مترمربع زیر بنا دارد,تا به حال بیش از 4 میلیارد تومان برای ساخت این مجموعه اختصاص یافته  و برای تکمیل آن به ده میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان از سال 95 درضلع شمال غربی مجموعه شورابیل در حال احداث است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برطرف کردن نیازهای مردم باید سریع انجام شود رمضان ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۳۸

رمضان
برطرف کردن نیازهای مردم باید سریع انجام شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۳۸