حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳ اسفند ۱۳۹۷

شورای فرهنگ عمومی نیر - خبر

 

 

شورای فرهنگ عمومی نیر

شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل و معاونیش در محل دفتر امام جمعه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دراین جلسه حجت الاسلام مقدسی امام جمعه نیر با اشاره به این مطلب که صدا و سیما یک مکتب و دانشگاه است به زمان پخش کوتاه اخبار این شبکه انتقاد کردو گفت: متاسفانه زمان پخش اخبار کوتاه می باشد و مسئولان صدا و سیمای مرکز اردبیل برای افزایش زمان آن تلاش کنند.

وی درادامه به پخش کامل نماز جمعه شهرستان ها در صداو سیما هم اشاره کرد و از مدیرکل صدا و سیمای استان خواست تا در هفته یکبار نمازجمعه شهرستان ها بطور کامل پخش شود.

حجت الاسلام مقدسی به اهمیت رسانه ملی در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اشاره کردو گفت: صدا و سیما پشتیبان نظام و در راس مقابله با حجمه های سنگین دشمنان است.

دراین جلسه علیپور فرماندار شهرستان نیر هم به زمان پخش اخبار شهرستان ها در صدا و سیمای استان اشاره کردو خواستار افزایش زمان پخش خبر در این شبکه شد.

علیپور به تجهیز سیستم دیجیتال و بخش خبری نیر هم اشاره کرد.

دکتر ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در این جلسه،  به وسعت حوزه رسانه اشاره کردو گفت: در راستای ارتقای برنامه های فرهنگی امسال برنامه ریزی کردیم و قرار است هر هفته یک نمازجمعه از شهرستان های استان را به صورت کامل در شبکه سبلان پخش کنیم.

وی درادامه به افزایش زمان پخش خبر هم اشاره کردو افزود: علاوه بر پخش خبر ساعت 19:15 و 23 شب ، خبر ساعت 9:30صبح نیز اضافه شده که با افزایش 27 درصدی مخاطبین روبرو می باشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، درادامه به حوزه دیجیتال هم اشاره کردو گفت: 10 روستای شهرستان نیر فاقد سیستم پخش دیجیتال می باشند که انشاالله این روستاها نیز مجهز خواهند شد.

وی همچنین از اجرای برنامه های قرآنی با حضور قاریان ممتاز کشوری و استانی در صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز خبر داد.