جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

شوراها، شورای شهرداری نیستند بلکه شورای مردمی هستند - خبر

 

 

شوراها، شورای شهرداری نیستند بلکه شورای مردمی هستند

 

فرماندار خلخال گفت: اعضای شورا، شورای شهردار نیستند بلکه شورای همه اهالی منطقه و شهرستان هستند.

 

خبرگزاری فارس: شوراها، شورای شهرداری نیستند بلکه شورای مردمی هستند

 

مهدی احمدی بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز شوراها در خلخال گفت: شوراها شورای شهرداری نیستند بلکه شورای کل اهالی و مناطق شهری و روستایی شهرستان هستند.

مهدی احمدی اضافه کرد: شوراها که منتخبان مردم هستند باید به تمامی نقاط و محلات شهر توجه داشته و همه محلات را در حول یک محور توسعه ای به جلو ببرند و در تخصیص اعتبارات و اجرای پروژه ‌های عمرانی تمامی نقاط شهر را به طور مساوی در یک سطح بودجه بندی نمایند.

در این مراسم مهدی احمدی فرماندار خلخال ضمن اشاره به اهمیت مشورت در دین مبین اسلام و تاکیدات ائمه برای مشورت و همفکری در آبادانی و عمران گفت: منتخبان شورا به عنوان نمایندگان مردم در توسعه و عمران شهر حضور داشته و باید به حقوق مردم اهمیت بدهند.

وی افزود: وظیفه شورای اسلامی برنامه ریزی صحیح بر توسعه و عمران شهر و همچنین حل مشکلات در محلات مختلف و نگاه به توسعه شهرهاست که همفکری تعامل اعضای شورا می‌تواند در موفقیت شوراها برای رسیدن به اهداف توسعه ای شهر خود نزدیک کند.

علی محمدی کارشناس شوراهای اسلامی فرمانداری خلخال نیز در سخنانی رعایت قانون و مقررات تعیین شده شوراها را برای کلیه اعضای شورای اسلامی الزامی دانست و با احترام به خرد جمعی در تصمیم گیری‌ها در توسعه و عمران شهر خود کوشا باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، همچنین به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها صبح امروز در مراسمی از اعضا شوراهای اسلامی شهر‌های خلخال ، هشتجین و شاهرود خلخال تجلیل شدند.