جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

شهرک صنعتی گرمی به قطب تولید شیرآلات کشور تبدیل می‌شود - خبر

 

 

شهرک صنعتی گرمی به قطب تولید شیرآلات کشور تبدیل می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل گفت: شهرک صنعتی گرمی به قطب تولید شیرآلات ساختمانی در کشور تبدیل می‌شود.

شهرک صنعتی گرمی به قطب تولید شیرآلات کشور تبدیل می‌شود

محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ،گفت: این شهرک صنعتی با مساحت ۳۱ هکتار از سال ۸۵ آماده واگذاری به متقاضیان بود که متاسفانه با عدم استقبال سرمایه گذاران برای استقرار در این شهرک مواجه بودیم که با اعطای مشوقات ارائه شده از سال ۹۲ تاکنون، این شهرک با استقبال سرمایه گذاران همراه شد.

او تصریح کرد: در دو سال گذشته با برنامه ریزی‌ها و حمایت‌های بعمل آمده از قبیل ارائه تخفیفات کلان و پیش از موعد بهره برداری و سایر مشوقات، سرمایه گذاران جدیدی به این شهرک دعوت و جذب شد به طوری که زمین قابل واگذاری برای متقاضیان استقرار در این شرکت به اتمام رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر چند برند معروف تولید شیرآلات در کشور در این شهرک صنعتی در حال بهره برداری و یا ساخت و ساز می‌باشند که با بهره برداری از این طرح‌های جدید، این شهرک به قطب تولید شیرآلات ساختمانی تبدیل خواهد شد.

اهلی با بیان اینکه برای ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه گذاران، تامین زیرساخت‌ها و زمین مورد نیاز یکی از الزامات لازم می‌باشد، بیان کرد: با توجه به استقبال سرمایه گذاران برای استقرار در شهرک‌های صنعتی در چند سال اخیر، تلاش شده تا با ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید و تامین زیرساخت‌های لازم در آن، نیاز سرمایه گذاران به زمین صنعتی تامین گردد.