جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

شهروندان تخلف واحدهای صنفی را گزارش دهند - خبر

 

 

شهروندان تخلف واحدهای صنفی را گزارش دهند

رئیس صمت اردبیل با بیان اینکه هر گونه گران فروشی، کم فروشی و احتکار از مصادیق تخلف است، گفت: از عموم شهروندان درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی مراتب را گزارش دهند.

شهروندان تخلف واحدهای صنفی را گزارش دهند
رامین صادقی پیش از ظهر پنجشنبه در بازدید از مراکز توزیع میوه شب عید در مرکز استان اردبیل عنوان کرد: در ۱۶ نقطه شهری توزیع میوه شب عید انجام پذیرفته و در کنار آن طرح نظارتی ویژه نوروز نیز با نهایت دقت انجام می‌پذیرد.
 
وی افزود: در این مدت در تلاش بودیم تا با ایجاد فضای امن و مناسب به موضوع بهداشت اماکن و نحوه توزیع نیز با مشارکت دیگر دستگاه‌ها نظارت ویژه‌ای داشته باشیم تا در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موفق عمل نمائیم.
 
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه دسترسی آسان مصرف کنندگان به میوه شب عید در طرح تنظیم بازار هدف گذاری شده است، یادآور شد: از عموم شهروندان درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ واحد رسیدگی به شکایات مردمی اطلاع دهند تا رسیدگی در سریع‌ترین زمان ممکن انجام پذیرد.
 
صادقی ادامه داد: هر گونه کم فروشی، عدم درج قیمت، گران فروشی، عدم صدور فاکتور و احتکار از مصادیق تخلف بوده و بدون اغماض با متخلفین برخورد خواهد شد.