جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

شهرداری و شورا شهر اردبیل مشکلی در احداث پل‌های عابر پیاده ندارند - خبر

 

 

شهرداری و شورا شهر اردبیل مشکلی در احداث پل‌های عابر پیاده ندارند

فرماندار اردبیل گفت: شورا و شهرداری هیچ مشکلی را در احداث پل‌های عابر پیاده به شکل مدرن و سنتی ندارند ولی امیدواریم در اجرایی شدن این پل‌ها قالب و شکل مکانیزه مورد توجه قرار گیرد.

شهرداری و شورا شهر اردبیل مشکلی در احداث پل‌های عابر پیاده ندارند

جواد زنجانی پیش از ظهر امروز در آیین آغازین طرح رزمایش نوروزی در اردبیل اظهار کرد: در همه طرح‌هایی که ما در سطح اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و انتخاباتی اجرا می‌کنیم پلیس حاضر در صحنه است و به رغم محدودیت منابع مالی و نیروی انسانی حضور چشم‌گیر پلیس زمینه‌ساز برقراری امنیت و آرامش بیشتر است.

وی با اشاره به روزهای پایانی سال و چهارشنبه آخر سال و ضرورت برقراری ایمنی و حفظ آرامش در جامعه بیان کرد: ما به همراه پلیس در قالب تصمیمات شورای تامین شهرستان روز سه‌شنبه به حال آماده‌باش در می‌آییم تا در آستانه عید نوروز حادثه تلخ و ناگواری در چهارشنبه آخر سال برای هموطنان‌مان اتفاق نیفتد.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم تا مردم در انجام سفرهای خود را با خیال راحت و آرامش کامل سفرهای‌شان را انجام دهند و زمینه‌ای برای ناامنی و یا روز حوادث تلخ و ناگوار به وجود نیاید.

زنجانی به همراهی فرمانداری اردبیل با پلیس راهور در اجرای مصوبات شورای ترافیک استان و شهرستان اشاره کرد و گفت: با همکاری شهرداری و پلیس راهور نسبت به احداث و اجرای پل‌های عابر پیاده و محل ایمن عبور و مرور افراد خردسال و سال‌خورده اقداماتی را انجام می‌دهیم که در این باب انتظار می‌رود دستگاه‌های مختلف به وظیفه ذاتی خود در کاهش تلفات درون‌شهری و تصادفات منجر به فوت اقدام جدی و اساسی را انجام دهند.

وی بیان کرد: شورا و شهرداری هیچ مشکلی را در احداث پل‌های عابر پیاده به شکل مدرن و سنتی ندارند ولی امیدواریم در اجرایی شدن این پل‌ها قالب و شکل مکانیزه مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار اردبیل افزود: تمام دستگاه‌های نظارتی و عضو ستاد خدمات سفر آمادگی دارند تا در ایام نوروز بستر و زمینه سفرهای راحت و ایمنی را برای هموطنان‌مان فراهم کنند که 25 اسفندماه نیز شاهد آغاز طرح نوروزی ستاد خدمات سفر در اردبیل خواهیم بود.

زنجانی رویکرد تمام دستگاه‌های دخیل در این حوزه را ایجاد زمینه برای انجام سفرهای ایمن و کم‌خطر در ایام نوروز توصیف کرد و افزود: در کنار پلیس، هلال‌احمر، اورژانس، راهداری، صنعت و معدن، و سایر دستگاه‌ها گرد هم آمدند تا زمینه یک سفر ایمن و کم‌خطر را برای هموطنان‌مان فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این جلسه نماینده هلال‌احمر استان اردبیل نیز از برپایی 16 پایگاه ثابت و سیار هلال‌احمر با 18 دستگاه آمبولانس، 10 دستگاه خودروی نجات، و حضور 63 نفر نجات‌گر در قالب طرح نوروزی هلال‌احمر خبر داد.