جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

شهرداری سرعین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت را کسب کرد - خبر

 

 

شهرداری سرعین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت را کسب کرد

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت‌ ایزو 9001 به شهرداری سرعین اعطا شد

شهرداری سرعین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت را کسب کرد

شهردار سرعین پیش از ظهر امروز در نشست با پرسنل شهرداری سرعین اظهار کرد: یکی از رویکردهای اساسی شهرداری سرعین طی دو سال اخیر بحث توانمندسازی نیروی انسانی بوده است که با برگزاری دوره‌های متعدد برای کارکنان تلاش کردیم در این جهت گام برداریم.

رضا زنده‌دل افزود: افزایش بهره‌وری، همچنین کاهش هزینه و نیز اطمینان بخشی در رابطه با بهبود مستمر خدمت رسانی از برنامه‌های مهم ما طی این مدت بوده است.

وی تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع همواره برای ما حائز اهمیت بوده که حرکت به سمت صدور الکترونیکی پروانه برای نخستین بار در استان اردبیل و شهرداری سرعین در همین راستا قابل ارزیابی است. 

شهردار سرعین خاطرنشان کرد: مشارکت کارکنان در مدیریت مجموعه همچنین ایجاد رابطه دو سویه با مخاطب جهت پیشبرد بهتر امور حائز اهمیت است.

زنده‌دل یادآور شد: اعطای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 به شهرداری سرعین به دنبال اقدامات این مجموعه در اجرای طرح جامع الکترونیکی شهرداری به انجام رسیده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با تقدیر از زحمات شبانه‌روزی پرسنل شهرداری در خدمت‌رسانی به شهروندان و گردشگران ابراز امیدواری کرد با تداوم روند کنونی شاهد رضایت هر چه بیشتر مردم فهیم سرعین و نیز میهمانان این شهر مهم گردشگری کشور باشیم.