جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شهرداری به برد مقابل فولاد نیاز مبرم دارد - خبر

 

 

شهرداری به برد مقابل فولاد نیاز مبرم دارد

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: تیم فوتبال شهرداری اردبیل برای تثبیت جایگاه و صعود به لیگ برتر فوتبال نیاز مبرم به هر سه امتیاز بازی خانگی مقابل فولاد نوین اهواز دارد.

شهرداری به برد مقابل فولاد نیاز مبرم دارد

صمد نوتاش عصر امروز در جلسه هماهنگی قبل از بازی تیم شهرداری با فولاد نوین اهواز اظهار کرد: تیم فوتبال شهرداری اردبیل اگر بتواند عصر امروز حریف نام آشنای خود فولاد نوین اهواز را شکست دهد، قطعاً می‌تواند به پیروزی‌های دیگر نیز امیدوار بوده و در کنار تثبیت جایگاه برتر در لیگ دسته یک حتی به صعود لیگ برتر نیز امیدوار باشد.

وی بازی هوشمندانه شهرداری اردبیل را در این بازی ضروری خواند و تصریح کرد: با حضور ربیعی روند رو به جلوی تیم شهرداری کاملاً مشهود است و ما انتظار داریم تیم شهرداری بتواند به نتایج مطلوب و برد شیرین دست پیدا کند.

رئیس هیئت فوتبال استان حضور تماشاگران و تشویق آنها را برای بازی تهاجمی و رو به جلوی تیم بسیار ضروری و امیدوارکننده توصیف کرد و گفت: تیم شهرداری در این بازی حساس باید با هوشمندی بیشتر و بهره‌مندی از فرصت‌ها و توانمندی‌ها به برد مقابل تیم قدرتمند فولاد نوین اهواز بیندیشد چرا که این تیم نیز در اردبیل حاضر شده تا حداقل یک تساوی و یک امتیاز از این بازی کسب کند.

نوتاش حساس‌ترین بازی دور برگشت را برای تیم شهرداری اردبیل همین بازی بسیار مهم همراه با برد شیرین توصیف کرد و افزود: در حقیقت این بازی برای تیم شهرداری اردبیل حکم شش امتیاز را دارد که با پشتیبانی تماشاگران خونگرم خود در هوای مطبوع بهاری اردبیل قادر است حریف را از پیش رو بردارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل بیان کرد: نباید کادر فنی و بازیکنان تیم شهرداری در کنار اعتماد و توان خود قدرت حریف را نیز نادیده بگیرند بلکه بهتر است با تمام قوا در این بازی به فکر برد شیرین باشند.