حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

شهرداری اردبیل مقابل دالاهوی کرمانشاه متوقف شد - خبر

 

 

شهرداری اردبیل مقابل دالاهوی کرمانشاه متوقف شد

از هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور، شهرداری اردبیل با تساوی در مقابل دالاهوی کرمانشاه دو امتیاز حساس دیدار خانگی را از دست داد.

شهرداری اردبیل مقابل دالاهوی کرمانشاه متوقف شد

هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور، ظهر امروز در هوای بارانی مجموعه ورزشی علی دایی با دیدار دو تیم شهرداری اردبیل و دالاهوی کرمانشاه پیگیری شد که در پایان با تقسیم امتیازات به پایان رسید.

تیم رده چهارمی دالاهوی کرمانشاه که با هدف کم کردن فاصله خود با تیم‌های مدعی، از ابتدای بازی دیدار رو به جلو و تماشایی را از خود به نمایش گذاشته بود، در دقایق ابتدایی نیمه اول از چندین موقعیت خطرناک گلزنی برخوردار شد که به دلیل تیزهوشی خط دفاعی و دروازه‌بان شهرداری در امر گلزنی ناموفق نشان داد.

برتری نماینده کرمانشاه تا اواسط نیمه اول ادامه داشت تا اینکه شهرداری اردبیل سوار بر بازی شده و بازی مالکانه‌ای را از خود به نمایش گذاشت و در ادامه موفق به ایجاد چندین موقعیت خطرناک نیز بر روی دروازه حریف شد.

با شروع نیمه دوم، در حالی که بازی پایاپایی را بین دو تیم شاهد بودیم، عباس کریمی از ناهماهنگی و تعلل خط دفاعی و دروازه‌بان شهرداری استفاده کرد تا گل اول این بازی به سود دالاهوی کرمانشاه به ثمر نشست.

در شرایطی که نماینده فوتبال اردبیل چیزی برای از دست دادن نداشت و به دنبال کسب هر سه امتیاز این مسابقه بود، از ارائه بازی تهاجمی به نتیجه رسید و موفق شد توسط بازیکن جوان و آینده‌دار خود «علی لیالی» به گل تساوی دست یابد تا در نهایت امتیاز این دیدار حساس بین دو تیم تقسیم شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در دیگر دیدارهای این گروه، اسپیدار تهران با یک گل از سد اتحاد کامیاران گذشت و آریا مینوی خرم‌دره نیز با نتیجه 2-0 در مقابل امید حسن‌آباد به برتری دست یافت.