سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری اردبیل در خانه متوقف شد - خبر

 

 

شهرداری اردبیل در خانه متوقف شد

در بازی دوستانه در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم شهرداری در خانه خود با تحمل شکست سنگین متوقف شد.

شهرداری اردبیل در خانه متوقف شد

 در بازی امشب شهرداری اردبیل با حریف تبریزی خود ماشین‌سازی که در استادیوم تختی برگزار شد در یک بازی آمادگی پیش از فصل تیم شهرداری به رغم انجام بازی روان و مناسب با نتیجه چهار بر یک تن به شکست داد تا در آستانه حضور در لیگ یک با این شکست تلخ خود را برای این رقابت‌های حساس آماده کند.

تیم شهرداری اردبیل با سرمربیگری محمد علی ربیعی بازی دوستانه و آماده‌سازی خوبی را پشت سر گذاشتند اما کم تحرکی مهاجمان و بی‌دقتی مدافعان سبب شد تا چهار گل از حریف پذیرفته و با یک شکست تلخ زمین بازی را ترک کند.

تیم شهرداری اردبیل با تک‌گل ابراهیم کوه در نیمه دوم با تغییرات زیادی وارد میدان شد تا با تحرک بیشتر روبه جلو حرکت کند اما هیچ یک از حملات این تیم ثمربخش نبود تا تیم ماشین‌سازی با گل چهارمی که در نیمه دوم به ثمر رساند میزبان خود را شکست دهد تا تیم ماشین‌سازی تبریز با مربیگری نادر دست‌نشان بتواند یک حریف سرسخت برای لیگ یک نشان داده و برای تیم شهرداری اردبیل خط و نشان بکشد.

این بازی که با استقبال کمرنگ هواداران روبه‌رو شد در حالی برگزار شد که تیم شهرداری اردبیل هفته گذشته نیز برابر تیم ملوان بندر انزلی به تساوی رسیده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم شهرداری اردبیل خود را برای مسابقات لیگ دسته یک آماده می‌کند و بسیار امیدوار است که بتواند در این رقابت‌ها موفق عمل کند.