جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

شهرداری اردبیل در آماده باش کامل برای مبارزه با کرونا است - خبر

 

 

شهرداری اردبیل در آماده باش کامل برای مبارزه با کرونا است

شهردار اردبیل گفت: در روزهایی که با بحران کرونا رو به رو هستیم نیروهای شهرداری اردبیل در آماده باش کامل هستند و همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای اقدامات پیشگیرانه اهتمام ویژه‌ای دارند.

شهرداری اردبیل در آماده باش کامل برای مبارزه با کرونا است

حمید لطف‌الهیان اظهار داشت: در روزهایی که با بحران کرونا رو به رو هستیم نیروهای شهرداری اردبیل در آماده باش کامل هستند و همراه با سایر دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای اقدامات پیشگیرانه اهتمام ویژه‌ای دارند.

وی از ضدعفونی تمامی معابر و خیابان‌های سطح شهرستان اردبیل خبر داد و افزود: به همت نیروهای تلاش‌گر و زحمت‌کش شهرداری اردبیل تمامی معابر و خیابان‌های پرتردد و پرتجمع شهرستان اردبیل به صورت مداوم طی عملیاتی ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

لطف‌الهیان با تاکید بر اینکه انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه در دستور کار نیروهای شهرداری قرار دارد تصریح کرد: انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه در دستور کار نیروهای شهرداری قرار دارد و از این رو شهرداری اردبیل و به ویژه سازمان آتش‌نشانی در صدد است تا هرچه زودتر این بیماری ویروسی را شکست دهیم.
 

شهردار اردبیل با اشاره به شعار در خانه بمانیم بیان کرد: مجموعه شهرداری اردبیل در روز چهارشنبه سوری نیز در آماده باش کامل به سر خواهند برد و از شهروندان عزیز نیز خواهشمندیم ضمن رعایت موارد بهداشتی فردی همکاری خود را با مسئولان بیشتر کرده و برای تحقق شعار ما کرونا شکست می‌دهیم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در کنار معابر اماکن عمومی نیز ضدعفونی می‌شوند اظهار کرد: در کنار معابر اماکن عمومی از جمبه مراکز خرید، ترمینال‌ها، تمامی ادارات، بیمارستان‌ها، کلانتری‌ها، مساجد و سازمان میادین میوه‌ و تره بار نیز ضدعفونی می‌شوند.