حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

شهرداری اردبیل به مصاف نماینده کرج می‌رود - خبر

 

 

شهرداری اردبیل به مصاف نماینده کرج می‌رود

از هفته سیزدهم لیگ دسته 3 فوتبال کشور، عصر امروز شهرداری اردبیل به مصاف نماینده کرج می‌رود.

شهرداری اردبیل به مصاف نماینده کرج می‌رود
از هفته سیزدهم لیگ دسته سه فوتبال کشور تیم شهرداری اردبیل از ساعت 15 امروز میزبان تیم شهدای رزکان کرج در مجموعه ورزشی علی دایی خواهد بود.
 
این دیدار که طبق رایزنی‌های انجام پذیرفته از شبکه استانی سبلان اردبیل نیز پخش مستقیم خواهد شد، یک فرصت استثنایی برای شاگردان بهنام دولت بوده تا در صورت پیروزی پرگل و لغزش اتحاد کامیاران به صدر جدول مسابقات بازگردند.
 
تیم فوتبال اتحاد کامیاران که از اوایل فصل در صدر جدول جا خوش کرده و تیم بدون باخت این رقابت‌ها محسوب می‌شد، در هفته‌های اخیر با از دست دادن امتیازات حساس، فاصله امتیازی خود را با دیگر رقبا کمتر کرد تا بازار رقابت و صعود برای لیگ دسته دو گرم‌تر از گذشته شود.
 
در حال حاضر شهرداری اردبیل به همراه کیان تهران با 18 امتیاز در تعقیب اتحاد کامیاران 21 امتیازی بوده و در این میان اسپیدار تهران نیز با 14 امتیاز نزدیکترین تعقیب‌کننده این دو تیم محسوب می‌شود.
 
با توجه به بازی‌های کم باقیمانده تا انتهای فصل، نماینده استان البرز نیز با 14 امتیاز آخرین شانس‌های خود را برای صعود به دور بعدی مسابقات امتحان خواهد کرد تا با کسب حداکثر امتیازهای لازم در 5 بازی باقیمانده، شانس صعود به لیگ دسته دو را برای خود قائل شود.
 
طبق آخرین پیش‌بینی سازمان هواشناسی طی امروز آسمانی صاف تا نیمه‌ابری با هوای مطلوب در اردبیل برقرار خواهد شد و شرایط برای انجام یک دیدار مناسب و زیبا از سوی هر دو تیم مهیا شده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به وضعیت مناسب هوای استان و حساسیت بیش از پیش این دیدار پیش‌بینی استقبال مناسب هواداران از این دیدار سخت و حساس به عمل آمده تا هواداران با تنها نگذاشتن نماینده استان، شرایط صعود مجدد این تیم را به لیگ دسته دو فوتبال کشور فراهم کنند.