سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری اردبیل به مصاف فولاد نوین اهواز می‌رود - خبر

 

 

شهرداری اردبیل به مصاف فولاد نوین اهواز می‌رود

در حساس‌ترین بازی دور برگشت لیگ‌ آزادگان، تیم رده سومی شهرداری اردبیل در خانه به مصاف فولاد نوین اهواز صدرنشین می‌رود.

شهرداری اردبیل به مصاف فولاد نوین اهواز می‌رود

 این بازی که به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی،‌ ورزشی شهرداری اردبیل عصر روز دوشنبه برگزار می‌شود، بازی حساس و سرنوشت‌ساز برای تیم شهرداری است که حتی با برد مقابل فولاد نوین اهواز و دیگر بازی خانگی خود در 31 فروردین می‌تواند حتی برای صعود به لیگ برتر نیز امیدوار باشد.

بابک پورپناهی با دعوت از تماشاگران خونگرم اردبیل برای تشویق تیم شهرداری اردبیل در بازی خانگی مقابل فولاد نوین اهواز تصریح کرد: این بازی عصر روز دوشنبه 17 فروردین از ساعت 16:15 دقیقه در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار می‌شود و تیم شهرداری اردبیل بعد از برد پایان سال گذشته، به برد مقابل این تیم قدر کشورمان نیز امیدوار است.

وی دیدن این بازی را برای تماشاگران رایگان اعلام کرد و گفت: علاقمندان در همراهی تیم شهرداری اردبیل می‌توانند این تیم را در حساس‌ترین بازی دور برگشت و در چندین بازی باقی‌مانده نیز همراهی کنند تا تیم شهرداری اردبیل بتواند حریفان را از پیش رو برداشته و در کنار تثبیت جایگاه خود حتی به صعود به لیگ برتر نیز امیدوار باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی،‌ ورزشی شهرداری اردبیل افزود: تیم تمرینات خوبی را در ایام نوروز سپری کرده و حتی حضور شهردار اردبیل و اعضای شورای شهر قوت قلبی برای این تیم بوده تا آنها بتوانند در بازی آینده با روحیه‌ای مضاعف حاضر باشند تا یک برد شیرین خانگی مقابل فولاد نوین اهواز به دست آورند.

پورپناهی بیان کرد: ما با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت فوتبال تمامی امکانات و تجهیزاتمان را به کار گرفتیم تا تیم شهرداری اردبیل بازی خوب و مناسبی را در یک عصر بهاری مقابل حریف سرسخت خود فولاد نوین اهواز برگزار کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، تیم فوتبال شهرداری اردبیل در بازی خانگی خود از هفته نوزدهم لیگ آزادگان روز دوشنبه 17 فروردین در اولین بازی خود در سال جدید از ساعت 16:15 دقیقه به مصاف تیم فولاد نوین اهوازی می‌رود که هم‌اکنون در صدر جدول گروه «الف» قرار دارد و تیم شهرداری اردبیل نیز با 11 امتیاز اختلاف در رده سوم قرار دارد.