جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

شهرداری اردبیل به مصاف دالاهوی کرمانشاه می‌رود - خبر

 

 

شهرداری اردبیل به مصاف دالاهوی کرمانشاه می‌رود

از هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور در یک دیدار خانگی "شهرداری اردبیل" به مصاف "دالاهوی کرمانشاه" خواهد رفت.

شهرداری اردبیل به مصاف دالاهوی کرمانشاه می‌رود
با انجام چهار دیدار دیگر مسابقات لیگ دسته سه فوتبال کشور در گروه دوم رقابت‌ها پیگیری خواهد شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارها شهرداری اردبیل میزبان دالاهوی کرمانشاه خواهد بود.
 
در حالی که از سوی کمیته برگزاری فدراسیون فوتبال زمان آغاز این دیدار ساعت 14:15 دقیقه روز سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه اعلام شده است، اما به دلیل سرمای هوا و پیش‌بینی بارش برف، احتمال جابجایی زمان آغاز دیدار و شروع آن از ساعت 13:30 دقیقه نیز وجود دارد، لازم به ذکر است این خبر تا این لحظه در حد گمانه‌زنی بوده و با وجود پیگیری‌های انجام یافته اخبار دقیقی در خصوص جابجایی ساعت این دیدار اعلام نشده است.
 
تیم دالاهوی کرمانشاه تا پیش از آغاز هفته نهم، با کسب 9 امتیاز از 7 بازی گذشته خود، در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته و با توجه به بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ، از شانس مناسبی برای بازگشت به جمع تیم‌های مدعی برخوردار است.
 
شهرداری اردبیل نیز با 11 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته و نزدیکترین تعقیب‌کننده تیم اتحاد کامیاران برای قرار گرفتن در صدر جدول بوده و در صورت پیروزی احتمالی در این دیدار خانگی و لغزش اتحاد کامیاران، شانس‌های خود را برای کاهش فاصله امتیازی خود با صدرنشین گروه و صعود به عنوان تیم نخست گروه را افزایش خواهد داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، در دیگر دیدارهای این هفته از مسابقات، اتحاد کامیاران میزبان اسپیدار تهران خواهد بود، آریامینوی خرم‌دره در مقابل امید حسن‌آباد قرار خواهد گرفت و شهدای رزکان کرج نیز پذیرای پردیس خرم‌آباد خواهد بود.