سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شهرداری‌ها ساماندهی پسماند را با جدیت دنبال کنند - خبر

 

 

شهرداری‌ها ساماندهی پسماند را با جدیت دنبال کنند

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل گفت: به تمامی شهرداری‌ها اعلام گردیده تا در جمع‌آوری و دفن بهداشتی پسماند با فوریت و جدیت برنامه‌های لازم را در دستور کار قرار دهند.

شهرداری‌ها ساماندهی پسماند را با جدیت دنبال کنند

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: حسب تاکید استاندار اردبیل اقدامات شهرداری‌ها در مدیریت پسماند شهری اعم از جمع آوری نخاله، تنظیف به موقع و مرتب شهر و ورودی‌های شهر به ویژه مکان‌های گردشگری، ملاک ارزیابی شهرداری‌ها خواهد بود.

وی افزود: فرمانداران شهرستان‌های تابع استان اردبیل با نظارت دستگاه‌های مرتبط از جمله محیط زیست، دانشگاه علوم پزشکی و سایر ارگان‌های ذیربط ضروری است در این خصوص اهتمام نمایند.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل با بیان اینکه از همه شهروندان درخواست می‌شود شهرداریها را در خصوص جمع آوری اصولی و مناسب زباله یاری نمایند، افزود: باید با تلاش همگانی شهر تمیز با منظر مناسب شهری برای هم استانی‌ها و گردشگران فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، امامی یگانه به ضرورت مطالعه و ارائه طرح‌های درآمدزا با محوریت رونق توسعه شهری اشاره کرد و گفت: پروژه‌های عمرانی در دست اجرای شهرداری‌ها می‌بایست طبق برنامه زمانبندی و با رعایت اصول فنی انجام گیرد.