سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

شهدا اسوه‌هایی بی‌نظیر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند - خبر

 

 

شهدا اسوه‌هایی بی‌نظیر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند

فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: شهدا اسوه‌های بی‌نظیری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

شهدا اسوه‌هایی بی‌نظیر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ محرم بنیادی گفت: شهدا اسوه‌های بی‌نظیری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند که باید برای ترویج این فرهنگ همگان مشارکت‌های همه‌جانبه‌ای با هم داشته باشند.
 
 وی افزود: ترویج فرهنگ فاخر ایثار و شهادت و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا یک اصل اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه نیازمند مشارکت همگانی هستیم و انتظار داریم مسئولان آموزشی و فرهنگی نیز در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانیم در ارتباط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس نیز اقدامات اساسی انجام دهیم.
 
 فرمانده سپاه ناحیه نیر گفت: برگزاری یادوار‌ه‌های شهدای والامقام کم‌ترین کاری است که در قبال شهدا می‌توان انجام داد چرا که امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون شهدای والامقام به دست آمده و ما مدیون شهدا هستیم، شهدایی که ادامه دهنده راه عاشورائیان حسینی هستند.
 
بنیادی بیان کرد: نیاز است که تمام مردم کشور بدانند که شهدای کشورمان در مسیر دفاع از خاک و ناموس و حیثیت نظام اسلامی امام حسین(ع) را الگو و اسوه خود قرار داده‌اند و همان طور که امام حسین و یاران باوفایش برای پاسداری از ارزش‌های اسلامی از جان پاک خود گذشته‌اند شهدا نیز به خاطر همین جان خود را فدا کرده‌اند.