سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

شهدای شمال‌غرب ‌کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند - خبر

 

 

شهدای شمال‌غرب ‌کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شهدای شمال‌غرب کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند.

شهدای شمال‌غرب ‌کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند
سردار پاسدار جلیل بابازاده‌قانع صبح امروز در دیدار با خانواده‌های معظم شهدای شمال‌غرب کشور اظهار داشت:  فراموشی یاد و نام شهدای والامقام هدف اصلی دشمنان است و در این زمینه همگان رسالتی خطیر و حساس بر عهده دارند تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.
 
وی شهدای شمال‌غرب کشور را جزو مظلوم‌ترین شهدا عنوان کرد و بیان کرد: نباید به هیچ عنوان اجازه داد تا دشمنان به اهداف شوم خود در کمرنگ کردن یاد و خاطره شهدای والامقام دست یابند چرا که ما هر چه داریم مدیون خون پاک شهدای والامقاییم و ایثارگری‌ها و رشادت‌های رزمندگان نباید هیچ‌گاه فراموش شود.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: فداکاری و حماسه‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس یک اقدام فراموش‌نشدنی است که در سایه فداکاری‌های شهدای والامقام در مقابله با رژیم بعثی عراق توانستیم به این پیروزی افتخارآفرین دست یابیم و دشمنان را دست از پا کوتاه‌تر برگردانیم.
 
بابازاده ادامه داد: شهدای شمال‌غرب کشور در مقابله با گروهک‌های ضدانقلاب مجاهدت‌های خاموشی داشتند و برای دفاع از کیان و مناطق کشورمان جان خود را فدا کرده‌اند که تعدادشان نیز بی‌شمار است که باید قدردان زحمات و تلاش‌های این شهدای والامقام بود و یاد و خاطرات این شهدا را هیچ گاه فراموش و کمرنگ نکرد.