جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت سپهبد سلیمانی بود - خبر

 

 

شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت سپهبد سلیمانی بود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: سردار شهید سلیمانی فرماندهی بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت و مبارزه فی سبیل الله او است.

شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت سپهبد سلیمانی بود

حجت الاسلام و المسلمین مهدی ستوده بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی اظهار داشت: بی شک آمیخته شدن خون پاک حاج قاسم با حشدالشعبی در سرزمین سیدالشهداء علیه السلام، به دست شیطان بزرگ و جنایت پیشگان آمریکایی، مقاومت اسلامی را در گستره جهان پویاتر خواهد کرد.

وی افزود: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان سردار مقاومت جهان اسلام با شهادتش آرمان و اهداف انقلاب اسلامی را به دنیا ثابت کرد و با حضور بیدارگرانه و شجاعانه‌اش در منطقه خواب آمریکایی‌ها را آشفته و لرزه بر اندام دشمنان استقلال و آزادی ملت‌ها و به‌ویژه آمریکایی‌ها انداخته بود.
 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل بیان کرد: حرکت مخلاصانه و شجاعانه سپهبد شهید سلیمانی برای دفاع از مظلومان و مقابله با استکبار، به‌عنوان الگو برای جوانان و آزادی خواهان جهان مشخص شد و دشمن بداند پاسخ کوبنده تربیت یافتگان مکتب این شهید بزرگوار شادی زودگذر آنان را به شب تیره مبدل خواهند کرد.

ستوده تصریح کرد: ایمان راسخ به این حقیقت داریم که استکبار و مشخصاً آمریکای جنایتکار از این اقدامات مذبوحانه و ددمنشانه در منطقه طرفی نخواهد بست، همانگونه که به مدد الهی و با بیداری مسلمانان منطقه، همواره این چنین بوده است و یقیناً انتقام خون این شهیدان به دست فرزندان غیور اسلام گرفته خواهد شد.