جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

شناسایی و قرنطینه مبتلایان به کرونا از دستاورد‌های مهم طرح شهید سلیمانی است - خبر

 

 

شناسایی و قرنطینه مبتلایان به کرونا از دستاورد‌های مهم طرح شهید سلیمانی است

استاندار اردبیل شناسایی و قرنطینه مبتلایان به کرونا را از دستاورد‌های مهم طرح شهید سلیمانی عنوان کرد.

شناسایی و قرنطینه مبتلایان به کرونا از دستاورد‌های مهم طرح شهید سلیمانی است

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در بازدید از اجرای طرح شهید سلیمانی در پارس آباد گفت: ۴۳ تیم محله محور و ۷۰۲ تیم دو نفره بسیج ۱۱۲هزار نفر را در این شهرستان پایش و ۱۰۲۵ مورد مشکوک را شناسایی کردند.

او افزود: هر چند احتمال دارد ورودی‌های بیمارستان افزایش یابد، اما شناسایی و قرنطینه مبتلایان دستاورد‌های بلند مدت بسیار عالی را نصیب شهرستان می‌کند.

استاندار اردبیل در دیدار با یکی از گروه‌های محله محور مدیریت و کنترل بیماری کرونا از زحمات این تیم‌ها قدردانی کرد و گفت: پایش آموزش، حمایت و نظارت بر تجمعات و جلوگیری از برگزاری مراسمات و مجالس ترحیم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ماموریت‌های است که به این تیم‌ها محول شده است.

بهنام جو بسیج را از بدنه مردم دانست و گفت: به واسطه این مردمی بودن، ارشاد و توصیه‌های این عزیزان مورد توجه بیشتر مردم همان محله قرار خواهد گرفت و امیدواریم مردم همکاری خود را با این تیم‌ها بیش از پیش ادامه دهند تا بتوانیم بر بحران وارده به واسطه شیوع کرونا غالب شویم.

او نحوه اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و طرح محدودیت هوشمند را در این شهرستان خوب ارزیابی کرد و گفت: ادامه روند این طرح‌ها به خوبی در حال پیگیری است و امیدواریم نتایج حاصله باعث کاهش آمار بستری و فوتی‌ها شود.

استاندار اردبیل وضعیت شهرستان پارس آباد را فوق قرمز اعلام کرد و گفت: علیرغم انجام اقدامات بسیار خوب در هفته‌های گذشته همچنان باید این طرح ادامه یابد تا به شرایط مطلوب وضعیت پایین‌تر از قرمز دست یابیم.