سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شناسایی فرصت‌های ایجاد درآمد پایدار از اولویت درآمد شهرداری‌های اردبیل است - خبر

 

 

شناسایی فرصت‌های ایجاد درآمد پایدار از اولویت درآمد شهرداری‌های اردبیل است

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری اردبیل گفت: شناسایی فرصت‌های ایجاد درآمد پایدار از اولویت‌های کارگروه درآمد شهرداری‌های استان اردبیل است.

شناسایی فرصت‌های ایجاد درآمد پایدار از اولویت درآمد شهرداری‌های اردبیل است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مسعود امامی یگانه، مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری اردبیل در جلسه کارگروه درآمد شهرداری‌های استان افزود: شناسایی فرصت‌های ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها با استفاده از ظرفیت متخصصان و صاحب نظران، تعریف فرصت‌های سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با مشارکت همه دستگاه‌های ذیربط از جمله اولویت‌های کاری این کارگروه است.

وی با بیان این مطلب که عدم اتکاء به اعتبارات دولتی باید به عنوان یک اولویت مهم برای شهرداری‌ها تلقی شود بیان کرد: ضروری است با تدوین سازوکار‌های مناسب و ارایه طرح‌های منطبق با پتانسیل رها شده در شهر‌های استان به مرور شهرداری‌ها عدم وابستگی به اعتبارات دولتی و ایجاد درآمد پایدار را در دستور کار قرار دهند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری اردبیل افزود: از شورا‌های اسلامی شهر خواسته شده در تدوین عوارض محلی حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل سرمایه گذاری در شهر‌های استان را فراهم نمایند.