جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شود

رییس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر این استان به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت صدا و سیما برگزار خواهد شد.

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شود

سرهنگ علی لطفی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا مانع برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر نخواهد شد، افزود: اهالی رسانه استان می‌توانند آثار خود را در محورهای مشخص شده تا آخر آذرماه امسال به دبیرخانه این جشنواره تحویل دهند. 

وی بیان کرد: فعالان رسانه‌ می‌توانند آثار خود را در قالب مصاحبه، خبر، گزارش مکتوب و تلویزیونی، تیتر، یادداشت و مطالبه، عکس و کاریکاتور، اینفوگرافی، موشن گرافی و فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره واقع در سالن ولایت، دفتر بسیج رسانه استان اردبیل تحویل دهند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره اضافه کرد: ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در ۱۰ محور جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت افزایی و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، کرونا و کمک مومنانه، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی ،بسیج و حوزه‌های اقدام و امیدآفرینی برگزار خواهد شد.

او از فراخوان آثار جشنواره ویژه زنان و خانواده خبر داد و گفت: خواهران بسیجی می‌توانند تا ۱۵ آذر آثار خود را در محورهای نقش زنان و مادران، آموزش درسی فرزندان در ایام کرونا، شیوه‌های و راهکاری حفظ روابط همسران در ایام کرونا، مدیریت اقتصادی خانواده در کرونا، نقش زنان در پیاده‌سازی سبک زندگی ایرانی و اسلامی، تحقق سبک زندگی پیامبر و ائمه معصومین مولا علی (ع) و حضرت زهرا (س)،  تحکیم بنیان خانواده از طریق فرزندآوری در قالب مصاحبه، یادداشت، گزارش خبری، اینفوگرافی و مقاله به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.