جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

شرکت پخش لوازم بهداشتی متخلف در اردبیل پلمب شد - خبر

 

 

شرکت پخش لوازم بهداشتی متخلف در اردبیل پلمب شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از پلمب یک شرکت پخش لوازم بهداشتی، درمانی و تجهیزات پزشکی در اردبیل خبر داد.

شرکت پخش لوازم بهداشتی متخلف در اردبیل پلمب شد

علی رحیمی‌آذرافزود: در پی گزارش‌های مکرر مردمی مبنی بر احتکار ماسک و دستکش در یکی از شرکت‌های لوازم بهداشتی در اردبیل رییس شعبه سیار تعزیرات به همراه بازرسان دانشگاه علوم پزشکی ، سازمان صمت و ماموران نیروی انتظامی در قالب گشت مشترک به محل موردنظر اعزام شدند.

وی گفت: در بازدید از این محل ۲۱۴ هزار عدد دستکش طبی کشف و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شد.

وی اظهارداشت: با دستور قضایی رییس شعبه سیار تعزیرات حکومتی اردبیل انبار واحد متخلف پلمب و پرونده متشکله جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به یکی از شعبات ارجاع شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه دستور توزیع کالاهای کشف شده بلافاصله صادر شد، بیان کرد: این اقلام با نظارت معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی توزیع خواهد شد.

او با بیان اینکه این پرونده هم‌اکنون در حال رسیدگی است، اضافه‌کرد: داروخانه‌ها و فروشندگان لوازم بهداشتی ، درمانی و تجهیزات پزشکی در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: تامین سلامتی مردم یکی از اولویت‌های مسوولان است و به خطر انداختن آن قابل اغماض نیست.

 رحیمی‌آذر افزود: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

 وی  پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و بیان‌کرد: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.