جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۹۰ میلیارد ریال در بخش گردشگری اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند - خبر

 

 

شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۹۰ میلیارد ریال در بخش گردشگری اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی با اشاره به اجرای طرح های گردشگری مختلف در استان اردبیل گفت: این شرکت ۹۰ میلیارد ریال در بخش گردشگری این استان سرمایه‌گذاری می‌کند.

شرکت ایرانگردی و جهانگردی ۹۰ میلیارد ریال در بخش گردشگری اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند

خشایار نیکزادفربیان کرد: این ظرفیت بالایی برای منطقه به‌شمار می‌رود و با توجه به آن آمادگی داریم تا در شهرستان‌های بیله‌سوار، گرمی، پارس‌آباد و مشگین‌شهر پروژه‌های گردشگری اجرا کنیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه مجتمع خدماتی رفاهی در استان اردبیل افزود: با توجه به مرزی بودن شهرستان بیله‌سوار و وجود گمرک بین‌المللی در این شهرستان، سه سرویس بهداشتی با مشارکت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان در بیله‌سوار احداث شده که در روزهای آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار اردبیل هم اظهارداشت: اقدامات و فعالیت‌های عمرانی در راستای رونق و توسعه صنعت گردشگری در استان که توسط این شرکت در حال انجام بوده، شایسته قدردانی است و زمینه برای رونق این صنعت را فراهم می‌کند.

اکبر بهنامجو با اشاره به اجرای طرح‌های گردشگری توسط شرکت مادرتخصصی ایرانگردی در استان بیان کرد: صرف هزینه ۹۰ میلیارد ریالی برای احداث ۱۰ مجتمع رفاهی توسط این شرکت در شهرستان‌های مختلف استان با جانمایی مناسب، افزایش خدمات‌دهی کیفی به گردشگران را به دنبال دارد.

استاندار اردبیل با اعلام حمایت از فعالیت‌های این شرکت در استان گفت: با رایزنی‌های انجام شده تفاهم‌نامه‌ای منعقد شد تا املاک و ساختمان‌های بلاتکلیف شرکت ایرانگردی و جهانگری در استان تعیین تکلیف شده و مشکلات آنها در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به گردشگران و توسعه اقتصادی شهرستان‌ها حل و فصل شود.