جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

شب شعر و موسیقی در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار میشود - خبر

 

 

شب شعر و موسیقی در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار میشود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شب شعر و موسیقی در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی همزمان با هفته استان اردبیل برگزار می‌شود.

شب شعر و موسیقی در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار میشود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شب شعر و موسیقی در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی همزمان با هفته استان اردبیل برگزار می شود.
 
وی افزود: این برنامه همراه با اجرای موسیقی سنتی فارسی و موسیقی مقامی آذری خواهد بود که در روز پنجم هفته استان برگزار می شود.
 
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: همچنین برنامه شب های فرهنگی شهرستان ها نیز جهت معرفی آداب و رسوم شهرستان های مختلف استان در طول این هفته برگزار خواهد شد.
 
فلاحی با اشاره به اهمیت برنامه های هفته استان اردبیل در اعتلای فرهنگ مردم استان، ادامه داد: در برنامه های این هفته تمامی دستگاه هایی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حوزه فرهنگ تاثیرگذارند، دخیل هستند.
 
وی افزود: برنامه های متنوع دیگری نیز برای کودکان و نوجوانان در این هفته برگزار خواهد شد که در راستای معرفی تاریخی و فرهنگ اردبیل برای قشر کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.