جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

سپاه پاسداران و سازمان صدا و سیما از بازوان توانمند انقلاب اسلامی هستند - خبر

 

 

سپاه پاسداران و سازمان صدا و سیما از بازوان توانمند انقلاب اسلامی هستند

مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل گفت: سپاه پاسداران و سازمان صدا و سیما از جمله بازوان توانمند انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند.

سپاه پاسداران و سازمان صدا و سیما از بازوان توانمند انقلاب اسلامی هستند
علی ملااحمدی در دیدار با فرماندهان و کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اردبیل اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان صدا و سیما از جمله بازوان توانمند انقلاب اسلامی بوده و با تعامل بین این مراکز دستیابی به اهداف فرهنگی و آموزشی با سرعت بیشتری محقق خواهد شد.
 
وی به امنیت و ثبات مثال زدنی کشور در منطقه اشاره کرد و افزود: با برقراری ارتباط و پذیرش قلبی بین اقشار مختلف مردم و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استکبار جهانی قادر به پیاده‌سازی هیچ یک از اهداف شوم و استعمارگرایانه خود در کشور نخواهد شد.
 
مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل، مردم را از سرمایه‌های اصلی انقلاب معرفی کرد و یادآور شد: حضور پرصلابت مردم در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی نشان از پشتیبانی ملت بزرگ ایران از آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و با وجود اتحاد و همدلی مردم دستیابی دشمنان انقلاب به توطئه‌های درنظر گرفته شده امکان‌پذیر نخواهد شد.
 
 ملااحمدی ادامه داد: به دنبال برقراری تعامل و ارتباط مستمر با سپاه پاسداران و توجه به تولید برنامه‌های فاخر با هدف محرومیت‌زدایی و توجه به اقشار آسیب‌پذیر، برنامه‌های ویژه‌ای درنظر گرفته شده تا در مسیر دستیابی به توسعه همه جانبه در سازمان صدا و سیما گام‌های اساسی برداشته شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی تصریح کرد: دقت، سرعت و صحت در تولیدات برنامه‌های صدا و سیما و رسانه‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی کارکنان سازمان با توجه به این موضوع در راستای پخش برنامه‌های فاخر و با کیفیت در تلاش خواهند بود تا در مسیر جلب رضایت مردم اقدامات عملی بیشتری انجام پذیرد.