سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

سپاه پارس‌آباد جهیزیه نوعروسان نیازمند را تامین کرد - خبر

 

 

سپاه پارس‌آباد جهیزیه نوعروسان نیازمند را تامین کرد

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد گفت: به‌ مناسبت دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف سه سری جهیزیه توسط سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد به نوعروسان نیازمند اهدا شد.

سپاه پارس‌آباد جهیزیه نوعروسان نیازمند را تامین کرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ حسن نوری از اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند خبر داد و اظهار داشت: به‌ مناسبت دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف سه سری جهیزیه توسط سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد به نوعروسان نیازمند اهدا شد.
 
وی با تاکید بر خرید کالای ایرانی و ازدواج ساده تصریح کرد: تمامی این جهیزیه‌ها با هدف ترویج زندگی و ازدواج ساده و استفاده و خرید کالای ایرانی توسط جوانان و نوعروسان تهیه شده است.
 
نوری با بیان اینکه در مجموع این جهیزیه‌ها با اعتبار 300 میلیون ریال تهیه شده بود، افزود: در راستای تسهیل ازدواج برای جوانان به کمک به میزان سه سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا شده است.
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به اینکه حوزه بسیج خواهران نیز در این راستا مشارکت حداکثری داشته‌اند، بیان کرد: فراهم‌ کردن ازدواج‌های آسان از جمله توصیه‌های تاکید شده در دین مبین اسلام است، که توسط پیامبر اکرم(ص) نیز در راستای تکامل انسان و دین نیز تاکید شده است.