رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

سپاه دست توانمند خود را برای رفع مشکلات مردم گشوده است - خبر

 

 

سپاه دست توانمند خود را برای رفع مشکلات مردم گشوده است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سپاه و فرزندان رشید این مرز و بوم دست توانمند خود را برای حل مشکلات این مردم با همدلی و همزبانی و پشتیبانی کامل از دولت گشوده است.

سپاه دست توانمند خود را برای رفع مشکلات مردم گشوده است

سردار جلیل بابازاده عصر امروز در نشست جمعی از فرماندهان استان اردبیل با استاندار اردبیل اظهار کرد: سپاهیان در این عمر با ارزش انقلاب اسلامی همواره خود را در کنار مردم و دولتمردان احساس کردند و هیچ وقت درصدد تقابل نبوده‌اند، بلکه به این افتخار می‌کنند که در جامعه اسلامی با وحدت و همدلی اهداف،‌ برنامه‌ها و کارکردها به‌خوبی پیش می‌رود.

وی تصریح کرد: کشور ما امروز در همه زمینه‌ها به‌ویژه عرصه سازندگی، عمران و تقویت جبهه اقتصادی به یک عزم و همت جمعی همچون دوران دفاع مقدس نیاز دارد که باید با هوشیاری و بصیرت در صحنه‌ها حاضر شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به کارشکنی‌های متعدد نظام استکباری در مقابله با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: همه این کارشکنی‌ها نشان از صلابت جمهوری اسلامی ایران و خفت و خواری دشمنان دارد، چراکه این ملت در فتوحات مختلف از جمله فتح خرمشهر قدرت معنوی و ایمانی خود را به نمایش گذاشت.

بابازاده در ادامه سخنان خود افزود: در سخت‌ترین شرایط بسیج و سپاه در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران آماده در صحنه حاضر شده و همیشه سعی کرده‌اند تا دفاع جانانه‌ای را از دستاوردهای نظام اسلامی داشته باشند.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه و یوم بزرگ فتح خرمشهر بیان کرد: این فتح عظیم که در سایه عملیات بیت‌المقدس و قدرت و صلابت رزمندگان اسلام به دست آمد، زمینه‌ای برای تحول در صحنه نبرد و تأثیر در حوزه‌های سیاسی و بین‌المللی ایجاد کرد و چنان وحشتی را در اردوگاه دشمن به وجود آورد که تا ابد آنها از این هیمنه و هیبت رزمندگان به وحشت خواهند افتاد.

به گزارش فارس، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در پایان یادآور شد: فرزندان رشید سپاهی امروز نیز در کنار دولت تلاششان برای عمران، آبادانی و سازندگی جمهوری اسلامی ایران هستند و همواره بر این مسیر عزتمندانه تأکید دارند.