جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

سپاه در تمامی سختی‌های کشور حضور جدی داشته است - خبر

 

 

سپاه در تمامی سختی‌های کشور حضور جدی داشته است

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی سختی‌ها و بحران‌های کشور با حضور بموقع و جدی خود به‌عنوان شاه‌کلید حل مشکلات نقش ویژه‌ای ایفا کند.

سپاه در تمامی سختی‌های کشور حضور جدی داشته است
آیت‌الله سید حسن عاملی بعد از ظهر امروز در جلسه قرارگاه رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در اردبیل اظهار داشت‌: نهاد مقدس سپاه توانسته است علاوه‌بر حفاظت و حراست از عزت اسلامی نیازهای مؤمنان را نیز رفع کند.
 
امام جمعه اردبیل با اشاره به مقابله ملت ایران با بیماری ویروسی کرونا افزود: مردم استان اردبیل در حال حاضر توانسته‌اند با مقابله بموقع با بیماری ویروسی کرونا خوش درخشیده و کارنامه درخشانی برای خود رقم زند.
 
عاملی با بیان اینکه سپاه هرکجا پا گذاشته، سربلند و پیروز بوده است، تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی سختی‌ها و بحران‌های کشور با حضور بموقع و جدی خود به‌عنوان شاه‌کلید حل مشکلات نقش ویژه‌ای ایفا کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در ادامه بیان کرد: سرمایه‌‌داران و سیاستمداران آمریکایی‌ با تبلیغات نمایشی خود همچنان نظاره‌گر ذلت ملت خود هستند اما ملت ایران با همدلی و مشارکت همدیگر به‌خوبی پا به این عرصه گذاشته‌اند.
 
وی ابراز کرد: موفقیت ایران در مقابله با شیوع بیماری کرونا بسیار بااهمیت و مؤثر است چراکه توانسته‌ایم با مدیریت این بیماری ویروسی کنار تحریم‌ها تمامی معادلات آمریکایی‌ها را به‌هم بزنیم.