جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

سپاه با همه توان در خدمت مردم و جهادگران عرصه سلامت/ شناسایی ۸۲۰۰ خانوار نیازمند پارس‌آبادی در رزمایش کمک مؤمنانه - خبر

 

 

سپاه با همه توان در خدمت مردم و جهادگران عرصه سلامت/ شناسایی ۸۲۰۰ خانوار نیازمند پارس‌آبادی در رزمایش کمک مؤمنانه

فرمانده ناحیه سپاه پارس‌آباد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان و تا آخرین لحظه در خدمت مردم و جهادگران عرصه سلامت خواهد بود.

سپاه با همه توان در خدمت مردم و جهادگران عرصه سلامت/ شناسایی ۸۲۰۰ خانوار نیازمند پارس‌آبادی در رزمایش کمک مؤمنانه

حسن نوری اظهار کرد: سپاه از اولین روزهای تأسیس خود به فرمان امام خمینی(ره)، همواره در خط مقدم خدمت به مردم و انقلاب بوده و اکنون نیز در ایام شیوع کرونا، با تمام توان و تا آخرین لحظه در کنار مردم و جهادگران عرصه سلامت خواهد بود.

وی افزود: کارنامه سپاه بسیار درخشان است چرا که در طول عمر بابرکت خود همواره در خط مقدم جهاد در راه خدا و خدمت به مردم حضور داشته است.

فرمانده ناحیه سپاه پارس‌آباد ادامه داد: سپاه پاسداران در دل مردم جای دارد و هرجا نیاز به خدمت‌رسانی باشد، سپاه در آن‌جا حضور پیدا خواهد کرد.

نوری تصریح کرد: سپاه در ایام زلزله و سیل به شکل گسترده و با بسیج تمامی امکانات به یاری مردم آسیب دیده شتافت و امروز هم در شیوع ویروس کرونا فداکارانه در کنار مردم ایستاده است و برای حفظ سلامت مردم تلاش می‌کند.

وی بیان کرد: از زمان شیوع کرونا در شهرستان پارس‌آباد مغان، سپاه در مسیر مقابله با این ویروس قرار گرفت و با استفاده از ظرفیت بسیج، گروه‌های جهادی و مردم در جهت نابودی آن بی‌وقفه در تلاش است.