سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپاه با سرنگونی ‌پهپاد جاسوسی، آمریکا‌ را سردرگم کرد - خبر

 

 

سپاه با سرنگونی ‌پهپاد جاسوسی، آمریکا‌ را سردرگم کرد

فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس به نابودی دشمن از بن تا دندان مسلح در دو جنگ دفاع مقدس و جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: ماجرای ساقط شدن پهپاد جاسوسی آمریکا در مرزهای آبی نیز آنها را بیشتر سردرگم کرده است.

سپاه با سرنگونی ‌پهپاد جاسوسی، آمریکا‌ را سردرگم کرد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار رحیم نوعی‌اقدم بعد از ظهر امروز در مراسم یادواره شهدا در اردبیل اظهار داشت: داعش با ارسال عناصر تکفیری خود به داخل عراق و سوریه و تطمیع عناصر خود فروخته که به قیام داخلی موسوم است و فشار از بیرون توانست جامعه بزرگی را به تصرف خود درآورده و به جغرافیای قابل توجهی نیز در منطقه دست پیدا کند که به فضل الهی و درایت رهبر انقلاب و جان فشانی های قهرمانان جبهه مقاومت این آرزوی دشمن نیز به خاک سپرده شد.
 
وی اطاعت از ولایت فقیه را رمز موفقیت جبهه مقاومت در عراق و سوریه عنوان کرد و گفت: اگر آن زمان علی اف نیز در ماجرای قره باغ تبعیت می کرد، همان ایام قره باغ نیز آزاد شده بود.
 
نوعی‌اقدم با بیان اینکه در میدان جنگ اراده‌ها تعیین کننده است نه آهن پاره‌ها، به نابودی دشمن از بن تا دندان مسلح در دو جنگ دفاع مقدس و جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: در هر دو رویارویی، دشمنان اسلام تنها با اراده های پولادین رزمندگان اسلام به خاک ذلت افتادند.
 
وی به استراتژی آمریکا در نبرد تن به تن اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها تا زمانیکه اطلاعات کافی در مورد طرف مقابلشان به دست نیاورند وارد جنگ نمی‌شوند گفت: دشمن تاکنون نتوانسته به استعداد واقعی نیروهای اسلام در منطقه بلکه در جهان پی ببرد به همین دلیل در مواجه مستقیم با ایران اسلامی واهمه دارد.
 
این کارشناس مسایل نظامی به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد تهدیدات آمریکایی ها اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب بارها در برابر تهدیدات آمریکایی ها اعلام داشتند، کوچک‌ترین اشتباه آنها در برابر ایران‌، برابر با جبهه ای به گستردگی جهان خواهد بود که این حکایت از نفوذ و قدرت ایران در جهان دارد.
 
وی به وضعیت اسفناک این روزهای آمریکا نیز اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها به حدی از تنزل روحیه رسیدند که مخفیانه در پایگاه‌های رسمی خود در کشورهای منطقه رفت و آمد می‌کنند.
 
نوعی‌اقدم خروج آمریکا از برجام، تشدید تحریم‌ها و قرار دادن نیروی نظامی یک کشو در لیست ترویست ها را نشانه استیصال و سردرگمی آمریکا دانست و گفت: آمریکا به هر کاری دست می زند تا شکست های خود در یمن، سوریه، ونزویلا را توجیه کند نمی‌تواند کاری از پیش به جلو ببرد.
 
وی اعلام خبر منتظر زنگ ایرانی ها هستم و ارسال فرستاده برای میانجیگری را از دیگر نشانه های استیصال ترامپ برابر انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت:  ماجرای ساقط شدن پهپاد جاسوسی آمریکا در مرزهای آبی نیز آنها را بیشتر سردرگم کرده است.