جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم در اردبیل برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اردبیل گفت: طبق تمهیدات انجام یافته سومین کنگره شهدای دانشجویی با حضور سخنران کشوری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.

سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم در اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معین الدین اسدی در جلسه هماهنگی برگزاری سومین کنگره شهدای دانشجو و مدافعان حرم استان در اردبیل اظهار داشت: طبق تمهیدات و هماهنگی‌های انجام یافته این کنگره با حضور سخنران کشوری 27 آذرماه در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: این مراسم همزمان با سالروز وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود و محوریت برگزاری این مراسم مقاومت و ایستادگی ایثارگران در مقابل استکبار جهانی است و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانشگاهی موثر واقع شده و پیشگام عمل کنیم.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل بیان کرد: خانواده شهدای مدافعان اصلی انقلاب هستند و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره‌های شهدای والامقام باید برنامه‌های فاخر و  ارزشمندی مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای ترویج این فرهنگ ارزشمند و تبیین آن به نسل جوان دست یابیم.
 
اسدی اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا در قالب دبیرخانه دائمی کنگره شهدای دانشجو در حال انجام است و امیدواریم مسئولان و دستگاه‌های مربوطه در زمینه برگزاری این برنامه‌ها نهایت همکاری و مشارکت را با ما داشته باشند تا بتوانیم مراسماتی در خور شان شهدای والامقام برگزار کنیم.