جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

سهم تولید در حوزه صنایع دستی در اردبیل ارتقا یابد - خبر

 

 

سهم تولید در حوزه صنایع دستی در اردبیل ارتقا یابد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سهم تولید درحوزه صنایع دستی استان اردبیل باید در سال ۹۹ ارتقاء یابد.

سهم تولید در حوزه صنایع دستی در اردبیل ارتقا یابد

نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سهم تولید در حوزه صنایع دستی استان اردبیل برای تحقق شعار سال باید در سال ۹۹ ارتقاء یابد و ما تمامی تلاش خود را برای تحقق این موضوع انجام خواهیم داد.

او از تدوین برنامه یک ساله این اداره کل جهت تحقق شعار سال تا هفته آینده خبر داد و افزود: در عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال ۹۹ با عنوان "جهش تولید" و تاکیدات رئیس جمهور برای ایجاد تحرک در حوزه اقتصادی در کشور این اداره کل در راستای ماموریت‌های ذاتی خود طبق این برنامه ریزی عمل خواهد کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: سیاست‌های اقتصادی کلان کشور در یک سال گذشته در راستای ایجاد تولید بود، اما تاکید بجای رهبر معظم انقلاب باعث تشدید و مثمرثمر بودن فعالیت‌های قبلی خواهد شد.

فلاحی گفت: جذب سرمایه گذار، ایجاد اشتغال و حفظ و صیانت از بنا‌های تاریخی بر مبنای تحقق شعار اردبیل ۱۴۰۰ بر قله گردشگری کشور و همچنین به تفکیک شهرستان‌ها خواهد بود.