جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

سنگرسازان بی‌سنگر نباید در اوج مظلومیت و گمنامی قرار گیرند - خبر

 

 

سنگرسازان بی‌سنگر نباید در اوج مظلومیت و گمنامی قرار گیرند

رئیس کمیسیون بودجه و برنامه‌ریزی شورای شهر اردبیل گفت: همچنان در برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ویژه نمایشگاه خیبر سنگرسازان بی‌سنگر و جهادگران واقعی مظلوم واقع شده و خبری از آنها نیست.

 حسین افسانه امشب در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما از نصب تندیس جانباز 70 درصد استان دستاری در یکی از میادین شهر اردبیل البته با نماد ویلچر و یک طراحی زیبا حمایت می‌کنیم و این کار را کمترین ارج نهادن به مقام و منزلت ایثارگران می‌دانیم.

وی تصریح کرد: بنده امسال نیز گلایه خود را از مسئولان سپاه و بی‌توجهی جهاد کشاورزی استان نسبت به جهادگران و سنگرسازان بی‌سنگر که خبری از نام و یاد آنها در نمایشگاه هفته دفاع مقدس و برنامه‌های گرامیداشت این هفته وجود نداشت، اعلام می‌کنم.

رئیس کمیسیون بودجه و برنامه‌ریزی شورای شهر اردبیل گفت: این جهادگران به معنای واقعی مظلوم واقع شده‌اند و به نظر می‌رسد متولی این بخش جهاد کشاورزی است که در این کار قصور کرده است.

افسانه افزود: از این جهادگران تنها نام یک میدان در اردبیل باقی مانده که نباید اجازه دهیم این میدان نیز به نام دیگران نامگذاری شود بلکه بهتر است میدان جهاد به یاد جهادگران سنگرساز بی‌سنگر همواره بیانگر خاطرات باشکوه آنها باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بنده پیشنهاد می‌کنم نصب تندیس جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس استان اردبیل ناصر دستاری در میدان سینا نصب شده و به مرحله بهره‌برداری برسد.

افسانه با بیان اینکه به هیچ وجه با تقسیط بدهی مراجعان به کمیسیون ماده 77 بر مبنای نرخ سود 21 درصد موافق نیستم، اضافه کرد: باید با توجه به شرایط مالی مردم منطقه در این زمینه درست و منطقی تصمیم‌گیری شود.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: البته در این زمینه نباید اعمال مقررات به شکل سلیقه‌ای به شهرداری اردبیل واگذار شود چراکه ممکن است این کار با اعمال نظرات و سلائق مختلف با بالاترین نرخ سود محاسبه شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،وی گفت: ما بیشتر از آن که به فکر منافع شهرداری باشیم به فکر منافع واقعی مردم هستیم و نمی‌خواهیم حق و حقوقی از آنها ضایع شود.