سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

سمن ها بازوان اجرایی برنامه های جوانان در استان ها هستند - خبر

 

 

سمن ها بازوان اجرایی برنامه های جوانان در استان ها هستند

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل سازمان های مردم نهاد پیشانی اجرایی برنامه های جوانان در استان ها است.

سمن ها بازوان اجرایی برنامه های جوانان در استان ها هستند

به گزارش باشگاه خبرنگاراان جوان، بهرام آقا خانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه دبیران سازمان های مردم نهاد چه در سطح استان اردبیل و چه در سطح ملی سفیران و طلایه داران برنامه های فرهنگی و اجتماعی هستند گفت: سازمانهای مردم نهاد بازوان اجرایی برنامه های فرهنگی و اجتماعی هستند.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل یکی از استانهای پیشتاز در تشکیل مجمع سمن‌های جوان کشورست اظهار داشت: در حال حاضر سمن‌های زیادی در حوزه‌های مختلف در سطح استان اردبیل فعالیت دارند که بیشتر این سمن‌ها در حوزه جوانان به فعالیت مشغول‌اند و نیاز است تا به منظور ارتقای توان هرچه بیشتر این مجموعه‌ها و دسترسی آسان به قابلیت‌های این نهادها در بسیاری از امور اجتماعی و اقتصادی نسبت به ساماندهی آنها در سطح استان اقدام شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: سازمان های مردم نهاد پیشانی اجرایی برنامه های جوانان در استانها هستند و باید به این جوانان اعتماد کرد و اجرای برنامه ها را به جوانان سپرد.

آقاخانی همچنین گفت: حفظ حرمت و اخلاق مداری در بین جوانان به خصوص در بین دبیران سازمان های مردم نهاد باید بیشتر نمود پیدا کند و اگر این موضوع در بین سازمان های مردم نهاد، نهادینه شود می توانند برنامه های مشترک بزرگی را در تمامی حوزه ها برگزار کنند.