جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

سقوط بهمن در محور خلخال - اسالم/ رانندگان در محورهای کوهستانی از زنجیرچرخ استفاده کنند - خبر

 

 

سقوط بهمن در محور خلخال - اسالم/ رانندگان در محورهای کوهستانی از زنجیرچرخ استفاده کنند

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: سقوط بهمن، محور خلخال به اسالم را دو ساعت مسدود کرد.

سقوط بهمن در محور خلخال - اسالم/ رانندگان در محورهای کوهستانی از زنجیرچرخ استفاده کنند

سرهنگ سید محمد صفوی عصر امروز در بازدید از محور خلخال به اسالم در منطقه سقوط بهمن در کیلومتر 27 جاده خلخال به اسالم اظهار کرد: سقوط بهمن بیش از دو ساعت محور تازه بازگشایی شده خلخال به اسالم را به روی مسافران بست.

وی افزود: در کیلومتر 27 و 300 متر از پایین دست راهدارخانه الماس شهرستان خلخال با تلاش راهداران با بیش از 4 دستگاه بولدزر و یک دستگاه لودر انبوه برف حاصل از سقوط بهمن از جاده جمع‌آوری و امکان تردد فراهم شد.

صفوی گفت: ارتفاع برف در برخی نقاط جاده خلخال به اسالم بیش از 2 تا 4 متر است و به لحاظ احتمال وقوع کولاک شدید و سقوط بهمن از شهروندان درخواست داریم در صورت ضرورت با احتیاط کامل در محورهای مواصلاتی تردد کنند.

صفوی اضافه کرد: در محور اردبیل به گرمی، سرعین به سمت سراب در محور منتهی به آذربایجان شرقی و در محور اردبیل به آستارا و گردنه حیران بارش برف وجود داشته و به لحاظ حفظ جان سرنشینان خودروها، همکاران پلیس راه از تردد خودروهای بدون زنجیر ممانعت به‌عمل می‌آورند.

وی گفت: بارش برف در شهرستان خلخال ادامه داشته و در چندین نقطه از جاده خلخال به اسالم شاهد کولاک شدید برف با سرعت بالا هستیم.