رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

سفر قائم مقام وزیرصنعت،معدن و تجارت به گرمی - خبر

 

 

سفر قائم مقام وزیرصنعت،معدن و تجارت به گرمی

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با حضور مقامات کشوری، مسؤولان استانی و مجلی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی درگرمی برگزار شد.

سفر قائم مقام وزیرصنعت،معدن و تجارت به گرمی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، قائم مقام وزیرصنعت و معدن در این جلسه گفت: تحول در حوزه اشتغال‌زایی نیازمند حضور بخش خصوصی با ترغیب و تسهیل امور اداری و بانکی است.

رحمانی با بیان اینکه اقتصاد با بخشنامه حل نمی شود، افزود: نیروی انسانی و سرمایه دو اولویت برای توسعه هر منطقه‌ای است که متاسفانه شاهد از دست دادن هر دو مورد در گرمی مغان هستیم. قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و برخورد با هرگونه بی‌توجهی به سرمایه‌گذار و ایجاد بروکراسی زائد اداری افزود: در همه طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در شهرستان گرمی با جدیت پیگیر مجوزات لازم هستیم و مشکلات این شهرستان را در جلسات کشوری مطرح خواهم کرد.

قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت کشورهمچنین در بازدید از کارخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان نیز افزود: کارخانه تولید شیرآلات قهرمان یک ظرفیت بی‌نظیر برای کل استان است که ۱۰ برابر کل اشتغالزایی طول تاریخ شهرستان گرمی در بخش صنعتی، ایجاد اشتغال می‌کند که در نوع خود تحسین برانگیز است.

مجید خدابخش استاندار اردبیل نیز به حمایت ویژه دولت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: دولت بیش از ۹۰ میلیارد ریال برای تامین زیرساخت‌های منطقه گرمی هزینه کرده و از راه و شهرسازی انتظار می‌رود برای سهولت دسترسی به کارخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان ، جاده قدیم گرمی به اردبیل بهسازی و آسفالت‌ریزی شود