حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۷

سفر استاندار اردبیل به شهرستانهای کوثر و خلخال برای بررسی مشکلات - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سفر استاندار اردبیل به شهرستانهای کوثر و خلخال برای بررسی مشکلات

استاندار اردبیل در دیدارمردمی بااهالی شهرستان کوثر درمسجدجامع گیوی گفت: عملیات اجرایی پایاب سدگیوی بزودی شروع شده و ساخت بیمارستان 32تختخوابی این شهرستان نیز درمراحل پایانی قراردارد.

سفر استاندار اردبیل به شهرستانهای کوثر و خلخال برای بررسی مشکلات

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، خدابخش درخصوص مطالبات مالکان اراضی محدوده سدگیوی نیز گفت: آماده واگذاری اسناد خزانه به آنان هستیم که مابقی 15درصد ارزش ملک را نیز سازمان امور آب استان متعهد خواهد شد. دراین دیدار حجت الاسلام بیگی امام جمعه کوثر و خالقی نماینده مردم خلخال وکوثر در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان برخی مشکلات ونیازهای شهرستان پرداختند.

استاندار اردبیل همچنین درجلسه ای با حضور اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تعدادی از سرمایه گذاران عمده شهرستان کوثر شرکت و در جهت بررسی مشکلات چند طرح و رفع مشکلات آنان دستوراتی را صادر کرد.

خدابخش در ادامه سفر به شهرستان کوثر با خانواده شهید سردارشیری دیدار کرده و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت. استاندار اردبیل همچنین دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان خلخال نیز شرکت کرد و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بررسی مسایل و مشکلات این شهرستان پرداخت. دراین جلسه بابایی فرماندار خلخال ، خالقی نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام رشتبری امام جمعه خلخال در سخنان جداگانه ای به برخی مسایل و مشکلات شهرستان خلخال از جمله واحد های تولیدی و صنعتی مشکل دار و راکد ، مشکل منابع طبیعی با روستائیان ، مشکل جاده ها و مشکل اشتغال جوانان اشاره کردند. استاندار اردبیل در پایان سفر یک روزه خود به خلخال با خانواده شهید گل احمد ولیی نیز دیدار کرد.