جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

سعید علی‌حسینی ، رئیس هیات وزنه‌برداری استان اردبیل شد - خبر

 

 

سعید علی‌حسینی ، رئیس هیات وزنه‌برداری استان اردبیل شد

سعید علی حسینی با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس جدید هیات وزنه‌برداری استان اردبیل انتخاب شد.

سعید علی‌حسینی ، رئیس هیات وزنه‌برداری استان اردبیل شد
در مجمع انتخاباتی هیات وزنه‌برداری استان اردبیل که روز سه‌شنبه با حضور محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری برگزار شد، علی‌حسینی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات وزنه‌برداری استان اردبیل انتخاب شد.
 
در این مجمع انتخاباتی که سه نامزد داشت اسد اسداللهی در حین ارائه برنامه به نفع سعید علی حسینی  از شرکت در این انتخابات انصراف داد.  
 
افشین عباسی دیگر نامزد انتخاباتی هیات وزنه برداری استان اردبیل موفق به کسب هفت رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه در این مجمع انتخاباتی شد.
 
رئیس جدید هیات وزنه‌برداری استان اردبیل گفت: بسط و گسترش وزنه‌برداری، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور پررنگ در مسابقات کشوری و بین‌المللی، توجه به ورزش بانوان و تلاش برای جذب حامی مالی از جمله برنامه‌های این هیات است.
 
سعید علی حسینی مهیا کردن زیرساخت‌ها، برگزای کلاس‌های آموزشی برای مربیان و داوران جهت ارتقای سطح دانش آنها، برگزاری منظم مسابقات در رده‌های سنی مختلف برای آقایان و بانوان، استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و تجربیات پیشکسوتان وزنه برداری و ایجاد همدلی و تعامل و همکاری با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان را از دیگر برنامه‌های این هیات در آینده ذکر کرد.
 
او استعدادیابی و استفاده مطلوب از پایگاه‌های استعدادیابی، بها دادن به ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان ملی، استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان، تشکیل کانون پیشکسوتان، راه‌اندازی کمیته اقتصادی برای کسب در آمد، مقابله جدی با دو پینگ، برگزاری مسابقات لیگ استان و تشکیل اردوی کوتاه مدت برای جوانان با هدف استعدادیابی را از جمله دیگر اقدامات این هیات در استان دانست.