جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گرمی معارفه شد - خبر

 

 

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گرمی معارفه شد

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گرمی معارفه شد

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گرمی معارفه شد

در مراسم معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گرمی که با حضور مسئولان استانی و محلی برگزار شد معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به وظایف خطیر جمعیت هلال احمر اظهار کرد: این جمعیت فراتر از یک سازمان اداری کار کرده و در هر ساعتی از شبانه روز در کنار مردم حادثه دیده هست.

عزیز ارشادیان با بیان اینکه حوادث در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌تواند هموطنان را گرفتار کند، افزود: برای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان جمعیت هلال احمر به صورت شبانه‌روز آماده هستند.

وی یادآور شد: پرسنل، اعضا و داوطلبان هلال احمر به معنای واقعی کلمه به هموطنان خدمت می‌کنند و این خدمت در هر زمان و مکانی انجام می‌شود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه شهرستان گرمی به دلیل موقعیت جغرافیایی خود از مناطق حادثه خیز محسوب می شود، ادامه داد: حوادث جاده‌ای در این شهرستان از جمله حوادثی است که به صورت مستمر در این شهرستان رخ می‌دهد بنابراین باید هلال احمر این شهرستان بیشتر در این مورد آمادگی داشته باشد.

ارشادیان بیان کرد: انتظار می‌رود سرپرست جدید هلال احمر گرمی که خود از خانواده این جمعیت است، با برنامه‌ریزی منسجم در پیشبرد اهداف جمعیت همت و تلاش مضاعف را در دستور کار خود قرار دهد.

در این مراسم از زحمات چندین ساله عبدالحسین نجفی رئیس سابق هلال احمر گرمی قدردانی و زهرا انورپور به عنوان سرپرست جدید هلال احمر این شهرستان منصوب شد.