جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

سرمایه گذاران بخش گردشگری در شهرستان کوثر حمایت می‌شوند - خبر

 

 

سرمایه گذاران بخش گردشگری در شهرستان کوثر حمایت می‌شوند

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر از سرمایه گذاران بخش گردشگری و صدور مجوز‌های قانونی در شهرستان کوثر حمایت ویژه می‌شود.

سرمایه گذاران بخش گردشگری در شهرستان کوثر حمایت می‌شوند

جهانگیر، شهبازی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر از حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش گردشگری شهرستان خبر داد و گفت: در همین راستا مجوز‌های قانونی سرمایه گذاری در این بخش در خود شهرستان کوثر ارائه می‌شود.

او اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری و بالا بردن حجم سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان کوثر از سرمایه‌گذاران در منطقه حمایت و پشتیبانی ویژه می‌شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کوثر افزود: با توجه به تفویض اختیار صورت گرفته در خصوص انجام عملیات سرمایه‌گذاری تمامی این مراحل در سطح شهرستان صورت گرفته و حتی المقدور نیازی به حضور سرمایه‌گذاران در مرکز استان نخواهد بود.

شهبازی از ارائه مجوز‌های قانونی برای طرح‌های گردشگری در سطح شهرستان خبر داد و گفت: آبدرمانی، هتل اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مراکز تفریحی ورزشی و سفره‌خانه سنتی از جمله ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان است که مجوز آن‌ها در خود شهرستان صادر می‌شود.

او ادامه داد: در همین راستا ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران برای حضور در شهرستان حمایت ویژه و مساعدت حداکثری را در این زمینه انجام خواهیم داد.