رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اردبیل تامین می‌شود - خبر

 

 

سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اردبیل تامین می‌شود

استاندار اردبیل گفت: واحدهای تولیدی که نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش هستند با مشارکت بانک ملی از تسهیلات سرمایه در گردش بهره مند می‌شوند.

سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اردبیل تامین می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنامجو عصر امروز در آئین بهره‌برداری از فاز نخست کارخانه تارا سبلان که با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک ملی ایران انجام شد اظهار داشت: واحدهای تولیدی که نیازمند تسهیلات سرمایه در گردش هستند با مشارکت بانک ملی از تسهیلات سرمایه در گردش بهره‌مند می‌شوند.
 
وی بیان کرد: این واحد تولیدی که از مدت‌ها پیش راکد و تعطیل شده بود، با حمایت تسهیلاتی بانک ملی و توسط بخش خصوصی فعال شده و قرار است تا اسفند امسال 200 نفر در آن مشغول بکار شوند و میزان اشتغال‌زایی کارخانه تارا سبلان در سال آینده به 500 نفر افزایش می‌یابد و محصولات این واحد تولیدی نیازهای عمده استان و منطقه را تامین می‌کند.
 
بهنامجو گفت: مجتمع کارخانه آرتا پلاست یکی از مجموعه های موفق کشور است و در طول 6 ماه پیشرفت فیزیکی پتروشیمی این مجموعه قابل توجه بوده است به طوریکه در سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
 
وی در رابطه با راه آهن میانه - اردبیل اظهار کرد: این پروژه سخت و عظیم با کمک و مساعدت مالی بانک ملی ایران در قالب تسهیلات فاینانس داخلی تامین مالی و خروج از رکود شتاب گرفته و در حال حاضر اجرای آن روند مطلوبی دارد.