جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

سخنرانی کاندیداها در مساجد اردبیل آغاز می‌شود - خبر

 

 

سخنرانی کاندیداها در مساجد اردبیل آغاز می‌شود

در سومین روز از ایام تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی کاندیداها به مساجد می‌روند تا تبلیغات و روشن‌گری‌های خود را از طریق این فضای معنوی برای مردم انجام دهند.

سخنرانی کاندیداها در مساجد اردبیل آغاز می‌شود

فرماندار اردبیل اظهار کرد: از ساعت 14 عصر امروز کاندیداها سخنرانی‌های 15 دقیقه‌ای خود را در مساجد تعیین شده در اردبیل و سایر حوزه‌های انتخابیه نیر، نمین و سرعین انجام می‌دهند تا مردم از برنامه‌های کاندیداها آگاهی کسب کنند.

جواد زنجانی با بیان اینکه چهار مسجد قدس، جامع نیار و سینا برای برادران و امام علی (ع) کارشناسان برای خواهران با هدف سخنرانی کاندیداهای مجلس دهم پیش‌بینی شده است، افزود: این برنامه سخنرانی چهار روز ادامه پیدا می‌کند و عموم مردم می‌توانند با حضور در این محافل و مجالس بیشتر با اهداف و برنامه‌های کاندیداهای مجلس دهم آشنا شوند.

وی ممنوعیت تبلیغات را از ساعت هشت صبح شش اسفند یادآور شد و گفت: 24 ساعت قبل از آغاز رای‌گیری تبلیغات ممنوع شده و روز جمعه از ساعت هشت رای‌گیری در صندوق‌ها و شعب اخذ رای با حضور هیئت‌های نظارت، اجرایی و نمایندگان کاندیداها آغاز خواهد شد.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه به دلیل وزش باد طی شبانه‌روز گذشته برخی از سازه‌های موقت تبلیغات کاندیداها آسیب دیده که شهرداری به سرعت در حال ترمیم آنها است، بیان کرد: در سطح شهر اردبیل بیش از 300 فضا در قالب ایستگاه و سازه‌های موقت برای نصب عکس کاندیداها به صورت شماره‌گذاری تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، زنجانی با بیان اینکه هر کاندیدا می‌تواند هشت ستاد را در اردبیل دایر کند، بیان کرد: محدودیتی برای سخنرانی در داخل ستادها وجود ندارد ولی انتظار می‌رود در بیرون از ستادها تجمعات طرفداران زمینه سلب آرامش مردم و تردد آنها را فراهم نکند..