جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

سخنرانی مراسم 22 بهمن وبیانیه پایانی - خبر

 

 

سخنرانی مراسم 22 بهمن وبیانیه پایانی

در مراسم پایانی راهپیمایی پرشکوه مردم اردبیل ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: چالش اساسی ما با آمریکا بر سر ولایت و حاکمیت خداست.

سخنرانی مراسم 22 بهمن وبیانیه پایانی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت السلام تویسرکانی که در اجتماع پرشکوه راهپیمایان 22بهمن در اردبیل در میدان فجرسخن می گفت با اشاره به اینکه  ملت ایران اسلامی برای بدست آوردن آزادی و استقلال خودجان وهستی شان را فدا کردند تصریح کرد: دشمنان به دلیل واهمه‌ روز افزون از توان نظامی ایران دارند، نقشه‌ها و توطئه‌های شومی را درقالب برجامهای دیگر تدارک دیده‌اند که مقام معظم رهبری خط بطلانی بر این یاوه‌گوییها کشیدند و اعلام کردند که برجام دیگر ادامه نخواهد داشت و توان نظامی و دفاعی ایران هرگزقابل مذاکره نیست.
حجت الاسلام تویسرکانی تاکید کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشوروعبور از تحریمها وتهدیدهای اقتصادی دشمنان است وهمه باید در این مسیر نهایت تلاش خود را بکار بندند.

در پایان این مراسم بیانیه راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد و حاضران با سردادن شعار "الله اکبر" بندهای مختلف این بیانیه را تایید کردند.
تجدید بعیت با آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، تبعیت کامل از رهنمودهای مقام معظم رهبری ،حفظ همبستگی و وحدت ملی ، لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی ،بی اعتمادی مطلق به آمریکای جنایتکار ،حفظ یکپارچگی و تمامیت ارضی سوریه ، یمن ، عراق و دیگر کشورهای منطقه ،محکومیت جنایت های آل سعود و آل خلیفه در یمن و بحرین از جمله محورهای این قطعنامه سراسری بود.