رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

سخنان معاون رئیس جمهور در دیدار با فرمانداران استان - خبر

 

 

سخنان معاون رئیس جمهور در دیدار با فرمانداران استان

معاون پارلمانی رییس جمهودر نشست با فرمانداران و مدیران ستادی استانداری اردبیل گفت:معاون اول رئیس جمهور دستور ویژه برای تخصیص بموقع اعتبارات استان اردبیل و افزایش اعتبارات بخش راه سازی راداده است.

سخنان معاون رئیس جمهور در دیدار با فرمانداران استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، امیری با تاکید بر اینکه ,دولت مصمم به توسعه و رونق اقتصادی استان اردبیل است از افزایش اعتبارات بخش راهسازی استان خبر داد وافزود: وجود ظرفیت های عظیم اشتغال همچون آب فراوان و خاک حاصلخیز و موهبت های گردشگری در استان و نیروی انسانی جوان و متعهد در استان زمینه جهش اقتصادی و اشتغال این استان را فراهم کرده است و با برنامه ریزی مناسب و تلفیق توانمندی های استان و ابتکار عمل مدیران استانی، این استان می تواند جزو استان های پیشرو در کشور شود.

امیری خطاب به مدیران استان و فرمانداران تاکید کرد: حل مشکلات معیشتی مردم را سر لوحه برنامه های کاری خود قرار دهید.

دراین نشست استاندار اردبیل هم گفت:ما خود را موظف به پیگیری واجرای کامل اهداف و برنامه های دولت و قول های ریاست جمهوری به مردم استان می دانیم تا امید و نشاط در بین مردم بویژه جوانان افزایش یابد.
بهنام جوبا بیان اینکه پروژه راه آهن یکی از قول های رئیس جمهور به مردم استان است افزود: با پیگیری های انجام گرفته و افزایش اعتبارات اختصاص یافته ، این پروژه وارد فاز جدیدی از جهش در عملیات اجرایی شده است.

استاندار اردبیل مدیران استان و فرمانداران شهرستان ها را به وحدت وهمدلی،ابتکار عمل ، تلاش مضاعف برای حل مشکلات مردم و انجام اقدام های ویژه وفوق العاده برای ایجاد جهش در توسعه اقتصادی استان فرا خواند.